Аллегрі та Наполі: дворічний контракт підписано після відходу Конте
Аллегрі та Наполі домовилися про дворічний контракт, офіційне підписання очікується найближчим часом.
Як повідомляє Джанлука Ді Марціо, Наполі та Массіміліано Аллегрі дійшли згоди щодо укладення контракту.
За його інформацією, сторони домовилися про дворічний контракт.
Важливо відзначити, що після закінчення сезону Антоніо Конте залишив посаду головного тренера Наполі, тоді як Аллегрі нещодавно було звільнено з Мілана.
Передбачається, що найближчим часом Наполі та Аллегрі офіційно підпишуть контракт. Якщо це станеться, 58-річний тренер стане першим ексфутболістом клубу, який очолив команду під керівництвом де Лаурентіса.
Також було відзначено, що німецький футбольний клуб уже визначився з кандидатурою нового тренера.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







