Уперше за 29 років: Вольфсбург залишає Бундеслігу, Падерборн повертається

"Вовки" програли в овертаймі Падерборну, що призвело до їхнього пониження до нижчого дивізіону після 29 років у Бундеслізі.
Уперше за 29 років: Вольфсбург залишає Бундеслігу, Падерборн повертається
Вольфсбург вилетів із Бундесліги / Getty Images

Вперше в своїй історії футбольний клуб Вольфсбург вилітає з вищого дивізіону німецького футбольного чемпіонату.

У вирішальних матчах за право грати в Бундеслізі "вовки" завершили першу гру внічию з рахунком 0:0 проти Падерборна, але програли у другій зустрічі в овертаймі з рахунком 1:2, що стало причиною їхнього переходу до нижчого дивізіону.

Падерборн, відповідно, отримав можливість виступати в Бундеслізі. Востаннє команда грала у вищому дивізіоні в сезоні 2019/20, але була швидко вибита з нього.

Вольфсбург вперше в своїй історії залишає прем'єр-лігу. "Вовки" вперше приєдналися до Бундесліги в 1997 році і протягом 29 років були постійними учасниками вищого дивізіону.

У сезоні 2008/09 Вольфсбург завоював титул чемпіона Німеччини, а в 2015 році виграв Кубок і Суперкубок країни.

Раніше повідомлялося, що Тоттенгем ледь не вилетів з англійської Прем'єр-ліги .


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах