Уперше за 29 років: Вольфсбург залишає Бундеслігу, Падерборн повертається
Вперше в своїй історії футбольний клуб Вольфсбург вилітає з вищого дивізіону німецького футбольного чемпіонату.
У вирішальних матчах за право грати в Бундеслізі "вовки" завершили першу гру внічию з рахунком 0:0 проти Падерборна, але програли у другій зустрічі в овертаймі з рахунком 1:2, що стало причиною їхнього переходу до нижчого дивізіону.
Падерборн, відповідно, отримав можливість виступати в Бундеслізі. Востаннє команда грала у вищому дивізіоні в сезоні 2019/20, але була швидко вибита з нього.
Вольфсбург вперше в своїй історії залишає прем'єр-лігу. "Вовки" вперше приєдналися до Бундесліги в 1997 році і протягом 29 років були постійними учасниками вищого дивізіону.
У сезоні 2008/09 Вольфсбург завоював титул чемпіона Німеччини, а в 2015 році виграв Кубок і Суперкубок країни.
Раніше повідомлялося, що Тоттенгем ледь не вилетів з англійської Прем'єр-ліги .







