У керівництві Мілана відбулися серйозні зміни
Мілан звільнив головного тренера та низку ключових керівників після невдалого сезону.
Після невдалого сезону Мілан вирішив вжити кардинальних заходів.
"Россонері" не вдалося пробитися до Ліги чемпіонів, вони посіли п'яте місце в чемпіонаті.
У зв'язку з цим клуб вирішив припинити співпрацю з головним тренером Массіміліано Аллегрі та кількома ключовими керівниками.
Серед звільнених опинився спортивний директор Іглі Таре, який прийшов у команду разом з Аллегрі і був тим, хто запропонував італійця на роль тренера.
Також клуб залишили генеральний директор Джорджо Фурлані та технічний директор Джеффрі Монкада.
Раніше було оголошено, що Аталанта вже підтвердила контракт з новим тренером.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







