Тренер Наполі Конте оголошує про свій відхід із клубу
Головний тренер Наполі Антоніо Конте заявив про свій намір покинути клуб після завершення поточного сезону.
Італійський фахівець розкрив мотиви свого рішення.
"Після матчу з Болоньєю я відчув певні речі, які мені не сподобалися, і тут потрібно мати сміливість, щоб говорити про це відкрито. Я ніколи не проводив і не збираюся проводити сірі сезони. Я був готовий навіть піти сам. Деякі новачки не знайшли спільної мови з ветеранами, виникли дуже складні внутрішні процеси, і було правильно про них сказати
Мені пощастило зустріти колектив, з яким ми змогли чесно поговорити і все прояснити. Ми сказали один одному, що маємо гребти в одному човні проти вітру, і почали все заново. Місяць тому я зателефонував президенту, не хотів нічого обговорювати і сказав йому, що, з огляду на нашу дружбу, я відчуваю, що мій шлях тут добігає кінця. Рішення вже було прийнято мною.
У Неаполі я провалився в одному - мені не вдалося згуртувати клуб. А якщо цього немає, дуже важко боротися з іншими командами. Я бачив занадто багато отрути, а ті, хто її поширює, - невдахи. Я зазнав невдачі саме в цьому і зрозумів, що ніколи не зможу об'єднати атмосферу навколо клубу, а для мене це було принципово важливо. Я беру відповідальність на себе, як робив завжди", - передає слова Конте журналіст Джанлука Ді Марціо.
Зазначимо, що Конте керував Наполі з літа 2024 року і в минулому сезоні привів команду до перемоги в чемпіонаті, а також виграв Суперкубок Італії.
У поточному сезоні Наполі набрав 76 очок і посів друге місце в турнірній таблиці Серії А, відстаючи від лідера Інтера на 11 балів.
Раніше стало відомо, що Наполі припиняє співпрацю зі своїм скандальним форвардом.







