Тренер Наполі Конте оголошує про свій відхід із клубу

Конте пояснив причини свого відходу з Наполі, пов'язуючи їх із внутрішніми проблемами команди.
Тренер Наполі Конте оголошує про свій відхід із клубу
Антоніо Конте / Getty Images

Головний тренер Наполі Антоніо Конте заявив про свій намір покинути клуб після завершення поточного сезону.

Італійський фахівець розкрив мотиви свого рішення.

"Після матчу з Болоньєю я відчув певні речі, які мені не сподобалися, і тут потрібно мати сміливість, щоб говорити про це відкрито. Я ніколи не проводив і не збираюся проводити сірі сезони. Я був готовий навіть піти сам. Деякі новачки не знайшли спільної мови з ветеранами, виникли дуже складні внутрішні процеси, і було правильно про них сказати

Мені пощастило зустріти колектив, з яким ми змогли чесно поговорити і все прояснити. Ми сказали один одному, що маємо гребти в одному човні проти вітру, і почали все заново. Місяць тому я зателефонував президенту, не хотів нічого обговорювати і сказав йому, що, з огляду на нашу дружбу, я відчуваю, що мій шлях тут добігає кінця. Рішення вже було прийнято мною.

У Неаполі я провалився в одному - мені не вдалося згуртувати клуб. А якщо цього немає, дуже важко боротися з іншими командами. Я бачив занадто багато отрути, а ті, хто її поширює, - невдахи. Я зазнав невдачі саме в цьому і зрозумів, що ніколи не зможу об'єднати атмосферу навколо клубу, а для мене це було принципово важливо. Я беру відповідальність на себе, як робив завжди", - передає слова Конте журналіст Джанлука Ді Марціо.

Зазначимо, що Конте керував Наполі з літа 2024 року і в минулому сезоні привів команду до перемоги в чемпіонаті, а також виграв Суперкубок Італії.

У поточному сезоні Наполі набрав 76 очок і посів друге місце в турнірній таблиці Серії А, відстаючи від лідера Інтера на 11 балів.

Раніше стало відомо, що Наполі припиняє співпрацю зі своїм скандальним форвардом.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах