Трубін: Сезон без трофеїв - невдача для Бенфіки, але це робить мене сильнішим

Трубін розповів про свої враження від минулого сезону та поділився планами на майбутнє.
Трубін: Сезон без трофеїв - невдача для Бенфіки, але це робить мене сильнішим
Анатолій Трубін / Getty Images

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін поділився своїми думками щодо нещодавно завершеного сезону команди.

Трубін визнав, що останній сезон не був особливо успішним, але це лише спонукає його до подальших зусиль.

"Цей сезон не був і не може бути хорошим без трофеїв для такого клубу, як Бенфіка. Футбол чітко вчить: не програвати і перемагати - це різні речі. А місце Бенфіки серед тих, хто перемагає.

Особисто для мене це був сезон, у якому було багато моментів, які зробили мене сильнішим як футболіста і як людину. Я приймаю ці уроки, цей тиск і всі емоції, які пережив.

Дякую вболівальникам і всім, хто підтримував нас протягом сезону. І тим, хто свистів, теж. Ви всі робите мене сильнішим і даєте мотивацію працювати ще більше.

Це був ще один важливий сезон. Далі буде ще більше", - написав Трубін в Instagram.

Варто зазначити, що Бенфіка посіла третє місце в португальському чемпіонаті і не змогла виграти кубкові титули.

Раніше стало відомо, що головний тренер Бенфіки Жозе Моурінью планує перехід до Реала, а Бенфіка вже визначила його наступника .


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах