Вест Гем розлучається з ветераном: Майкл Антоніо залишає клуб після десятиліття гри
Майкл Антоніо залишає Вест Гем після десятирічної співпраці та серйозної ДТП.
Футбольний клуб Вест Гем, що базується в Лондоні, оголосив про завершення співпраці з форвардом Майклом Антоніо, який належав до складу команди протягом останнього десятиліття. Ця інформація була розміщена на офіційному інтернет-ресурсі клубу.
"Молотобійці", як прозвали клуб, і 35-річний гравець вирішили не продовжувати контракт, термін дії якого закінчився наприкінці попереднього сезону.
У грудні 2024 року Антоніо потрапив у серйозну ДТП, внаслідок якої отримав перелом ноги. Після цього інциденту ямайський нападник не виходив на поле до завершення сезону.
Антоніо перейшов у Вест Гем у 2015 році з Ноттінгем Форест. Під час свого перебування в "Молотобійцях" він брав участь у 323 матчах різних турнірів, забив 83 голи і зробив 43 результативні передачі.
У сезоні 2022/23 Антоніо у складі Вест Гема виграв Лігу конференцій.
Раніше повідомлялося, що важливий гравець Вест Гема уникнув довічного виключення з гри.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







