Челсі зазнав розгромної поразки від Брайтона

Лондонці під керівництвом Поттера зазнали поразки від колишньої команди наставника.
Брайтон - Челсі / Getty images

У суботу, 29 жовтня, у рамках 14 туру АПЛ Брайтон зустрічався з Челсі. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:1.

Вже в першому таймі Брайтон зумів вбити у ворота суперника три м'ячі. Голами відзначилися Леандро Троссард, а також у свої ворота забили Рубен Лофтус-Чік та Трево Чалоба.

А на початку другої 45-хвилинки гості змогли відіграти один м'яч, проте під завісу зустрічі Паскаль Гросс розбив усі шанси "синіх" на камбек, відзначившись вирішальним м'ячем.

Після 14 турів Брайтон займає 7-е місце з 18-ма очками, а Челсі йде на 5-му рядку, набравши 21 бал.

Брайтон - Челсі 4:1

Голи: Троссард, 5, Лофтус-Чік (АГ), 14, Чалоба (АГ), 42, Гросс, 90+2 - Хавертц, 48

Брайтон: Санчес – Марч, Вебстер, Данк, Еступіньян – Кайседо, МакКалістер, Гросс, Лаллана (Енкісо, 65), Мітома (Лемпті, 73) – Троссард.

Челсі: Кепа (Менді, 46) – Кукурелья (Чілвелл, 64), Сілва, Чалоба – Стерлінг (Обамеянг, 64), Галлагер (Зієш, 79), Ковачич, Лофтус-Чік, Пулішич (Броя, 79), Маунт, Хавертц.

Попередження: Стерлінг, Ковачіч, Енкісо.