Манчестер Юнайтед у драматичній кінцівці зумів вирвати нічию у Челсі

Команди у неймовірному матчі не змогли виявити між собою найсильнішого.
Челсі - Манчестер Юнайтед / Getty images

У суботу, 22 жовтня, у рамках 13 туру АПЛ Челсі приймав Манчестер Юнайтед. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

У першому таймі команди видали більш-менш рівну гру, проте невелику перевагу мав Манчестер Юнайтед. Гості мали кілька хороших можливостей, проте голкіпер лондонців Кепа Аррісабалага зіграв надійно.

Друга половина зустрічі пройшла за того ж сценарію, проте вже Челсі більше тиснув, а сама гра була зосереджена в центрі поля.

Підсумок зустрічі міг вирішити 11-метровий на 87-й хвилині зустрічі, який вдало реалізував хавбек "синіх" Жоржиньйо, проте опорний півзахисник Манчестер Юнайтед Каземіро зміг своїм голом вирвати нічию для манкуніанців.

Після 13 турів Челсі йде на четвертому місці з 21-м очком, а Манчестер Юнайтед займає п'яту сходинку, набравши 20 балів.

Челсі - Манчестер Юнайтед 1:1
Голи: Жоржиньо, 87 пен - Каземіро, 90+4

Челсі: Аррісабалага - Аспілікета, Тіаго Сілва, Кукурелья (Ковачич, 36), Чалоба - Чілуелл, Жоржиньо, Лофтус-Чік (Чуквуемека, 79) - Маунт, Обамеянг (Пулішич, 74), Стерлінг (Броя, 79).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа – Діогу Далот, Варан (Лінделеф, 60), Мартінес, Шоу – Еріксен (Мактоміні, 80), Каземіро, Бруну Фернандеш – Решфорд (Еланга, 81), Санчо (Фред, 52), Антоні.

Попередження: Жоржиньо - Антоні, Фред, Шоу