Челсі здобув вольову перемогу над Крістал Пелас

"Сині" зуміли наприкінці зустрічі вирвати важливі три очки.
Крістал Пелас - Челсі / Getty images

У суботу, 1 жовтня, у рамках 9 туру АПЛ Крістал Пелас зустрічався з Челсі. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

На 7-й хвилині форвард господарів Едуард відзначився голом і вже за кілька хвилин він також зміг отримати й жовту картку.

Челсі відповів на пропущений м'яч голом Обмеянга. Габонець забив свій дебютний гол за лондонців на 38-й хвилині.

Вирвати перемогу гості змогли під завісу зустрічі. Екс-футболіст Крістал Пелас Галлахер забив у ворота колишньої команди, тим самим принісши важливі три очки своєму клубу.

Кристал Пелас - Челсі 1:2

Голи: Едуар, 7 — Обамеянг, 38, Галлахер, 90

Крістал Пелас: Гуайта – Клайн (Томкінс, 44), Уорд, Гуехі, Мітчелл – Олісе, Дукуре (Хьюз, 84), Езе (Шлупп, 74) – Айю, Едуар (Матета, 83), Заха

Челсі: Аррісабалага – Джеймс, Фофана, Сілва, Чілвелл – Стерлінг, Ковачич, Жоржиньо (Лофтус-Чік, 56), Маунт (Пулішич, 84) – Хавертц (Галлахер, 76), Обамеянг (Броя, 75).

Попередження: Едуар, Маунт – Сілва, Ковачич