Евертон з Миколенком не зуміли врятуватися від поразки Астон Віллі

Команда Френка Лемпарда все не знайде свою гру.
Астон Вілла / Getty Images

У суботу, 13 серпня, на Вілла Парк відбувся матч другого туру АПЛ, у якому зійшлися Астон Вілла та Евертон. Перемогу святкували господарі з рахунком 2:1.

У середині першої половини рахунок своїм голам у новому сезоні відкрив форвард "вілланів" Денні Інгс.

Наступних голів уболівальникам довелося досить довго чекати, зате протягом двох хвилин вони побачили відразу два взяття воріт - спочатку постарався Еміліано Буендія, який вийшов на заміну. Аргентинець з близької відстані переграв Джордана Пікфорда

Відразу після цього екс-гравець "ірисок" Люка Дінь подарував своїй колишній команді надію на порятунок, відправивши м'яч у власні ворота. Однак до самого фінального свистка підопічні Френка Лемпарда так і не змогли зрівняти рахунок, зазнавши другої поразки поспіль.

Український захисник мерсисайдців Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин, виконуючи роль лівого латераля.

Астон Вілла - Евертон 2:1
Голи: Інгс, 31, Буендія, 86 - Дінь, 87 (аг).

Астон Вілла: Мартінес - Кеш (Конса, 90+4), Дієго Карлос, Мінгс, Дінь - Камара, МакГінн, Ремзі (Янг, 90+4), Коутіньйо (Буендія, 60) - Інгс (Бейлі, 78), Воткінс.

Евертон: Пікфорд - Холгейт, Коуді (Аллі, 81), Тарковські - Паттерсон, Дукуре (Девіс, 35), Івобі, Миколенко - МакНіл (Рондон, 64), Гордон, Грей (Онана, 81).

Попередження: Коутіньйо, Дінь, Інгс, Янг - Девіс, Онана.