Руні звинувачує арбітра в несправедливості фіналу Ліги чемпіонів

Арсенал обдурили у фіналі Ліги чемпіонів: Руні звинувачує арбітра в упередженості.
Руні звинувачує арбітра в несправедливості фіналу Ліги чемпіонів
Вейн Руні / Getty Images

Відомий гравець Манчестер Юнайтед Вейн Руні висловив свою думку щодо фіналу Ліги чемпіонів, у якому лондонський Арсенал зазнав поразки. Руні впевнений, що арбітр матчу судив несправедливо на користь суперника.

"Буду абсолютно чесним – Арсенал ввечері пограбували, інакше не скажеш. Фол на Ноні Мадуеці у штрафному майданчику – це 100% чистий пенальті. Як арбітр або VAR не призначили його, мені незрозуміло, і це повністю змінює динаміку фіналу ЛЧ", – наводять його слова в Х.

"У другому таймі гра стала зовсім іншою, і не через футбол. Арбітр абсолютно переконався, що кожне рішення 50/50, найменший поштовх і важливе рішення йшли одразу на користь ПСЖ. Це повністю знищило імпульс Арсеналу. Але, чесно кажучи, я навіть не здивований. Ми бачили точно таку ж історію, коли вони грали з Баварією. Суддівство тоді було сильно перекошене, і це повторилося знову.

Свиснути тоді, коли Арсенал буквально стояв, щоб вже подати кутовий? Таке рідко бачиш, хіба що відверта упередженість. Це було шокуючим і задало тон усьому, що було далі. ПСЖ, можливо, і піднімає трофей, але вони не можуть чесно поглянути на себе в дзеркало і пишатися тим, як вони виграли".

Тим часом Луїс Енріке натякнув на те, що Реал може повторити свій успіх у Лізі чемпіонів.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах