Енріке виступив із заявою перед вирішальним матчем сезону
Головний тренер ПСЖ, Луїс Енріке, висловив свої очікування від найближчого фіналу Ліги чемпіонів проти лондонського Арсеналу.
Керівництво паризької команди має намір знову відсвяткувати перемогу в цьому престижному європейському турнірі, як це було минулого року.
"Коли ти виграєш титули так, як ми минулого року, коли ніхто цього від нас не очікував, з'являється відчуття радості та гордості, і навіть зараз це відчуття все ще залишається. Справа не тільки в тому, що ми виграли Лігу чемпіонів і вписали свої імена в історію разом із ПСЖ, адже саме цього ми й хотіли. Я прийшов у клуб з думкою, що моя мета - увійти в історію, і ми дійсно увійшли в історію, ця глава вже закрита.
Ми хочемо продовжувати писати цю історію, бо віримо, що можемо досягти більшого, і це чудово, приємно, мотивує та захоплює. Особливо коли усвідомлюєш, що завдяки своїй наполегливій праці можеш зробити щасливими людей, яких ніколи навіть не зустрічав - хай лише на кілька миттєвостей або на значно довше.
Я б сказав, що в минулому сезоні тиску було більше, тому що всі повторювали, що ось воно, цього разу ми не можемо програти. Зараз тиск є тому, що ми віримо, що заслуговуємо на це, з огляду на наш шлях у турнірі та всі інші команди, яких ми пройшли на своєму шляху.
Ми пройшли через стикові матчі, у нас була найскладніша жеребкування з усіх 36 команд. З огляду на весь той процес, через який ми пройшли, і все те, що ми покращили протягом сезону, ми завершуємо його цим фіналом. І наша мета, звичайно, виграти його, щоб завершити сезон на позитивній ноті", - наводить слова Енріке офіційний сайт УЄФА.
Зазначимо, фінал Ліги чемпіонів між ПСЖ та Арсеналом відбудеться в суботу, 30 травня, у Будапешті. Початок матчу заплановано на 19:00 за київським часом.
Раніше було оголошено, що до складу ПСЖ на фінал Ліги чемпіонів включений український захисник Ілля Забарний.







