Перес заохочував гравців Реала: 500 тис. євро за вихід у півфінал ЛЧ
Керівництво Реала запропонувало гравцям 500 тисяч євро за вихід до півфіналу Ліги чемпіонів, застосувавши таку стратегію мотивації вперше за довгий час.
За інформацією видання As, Флорентіно Перес пропонував гравцям Реала значну суму за вихід до півфіналу.
Отримані дані вказують, що керівництво Реала визнало необхідність додаткового стимулювання гравців для просування в єврокубку.
Мадридська команда вирішила, що 500 тисяч євро до вирахування податків буде адекватною сумою для мотивації гравців на полі.
Джерело також підтверджує, що Реал раніше використовував подібну стратегію мотивації, але потім перейшов до нагородження гравців за більш вагомі досягнення.
Флорентіно Перес раніше висловив свою думку щодо чвертьфіналу Ліги чемпіонів.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







