Перес звинувачує арбітра у поразці Реала від Баварії в Лізі чемпіонів
Флорентіно Перес, президент футбольного клубу Реал Мадрид, поділився своїми думками про чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів проти Баварії, який закінчився з рахунком 4:6 на користь мюнхенської команди.
У цьому ключовому матчі проти німецького клубу Едуардо Камавінга скоїв фол проти Гаррі Кейна на половині поля суперника і не повернув м'яч після свистка, що призвело до отримання ним другої жовтої картки.
"Суддя не хотів, щоб ми вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів. Думаю, він не зрозумів, що у Камавінги вже була жовта картка. У арбітра не було злого умислу. Але він припустився помилки", - підкреслив Перес.
Раніше керівник мадридського клубу заявив, що не хоче підтримувати зв'язки з Барселоною після того, як каталонська команда та її керівництво були звинувачені в корупції при виплатах колишньому віцепрезиденту комітету суддів.
Варто також зазначити, що Барселона показала невисокі результати у 36-му турі Ла Ліги.







