Дубль Крамарича дозволив Хорватії розгромити та вибити Канаду з ЧС-2022

Північноамериканська збірна приєдналася до Катару серед тих, хто втратив усі шанси на плей-оф мундіалю.
Андрей Крамарич / Getty images

У неділю, 27 листопада, у рамках другого туру чемпіонату світу 2022 року відбувся матч між збірними Хорватії та Канади. Зустріч завершилася упевненою перемогою європейців із рахунком 4:1.

Але поєдинок розпочався з голу саме північноамериканців. Тейджон Бьюкенен здійснив подачу до штрафного майданчика, де Альфонсо Девіс влучним ударом головою вивів канадців уперед. Це виявився єдиний удар "кленових" за весь тайм.

Під кінець першої половини хорвати не лише відігралися, а й вирвали лідерство. Спочатку Андрей Крамарич після комбінації з Іваном Перішичем відновив паритет, а потім Марко Лівая отримав передачу та чудово пробив по воротах збірної Канади – Мілан Борян не зумів відбити удар форварда Хайдука.

Після перерви гра вирівнялася, але це не завадило підопічним Златко Далича знову забити. І знову відзначилася пара Перішич - Крамарич: один подав у штрафний майданчик, а другий у два дотики переправив м'яч у сітку воріт Канади.

А вже в доданий арбітром час центрбек Канади Камал Міллер припустився грубої помилки в центрі поля, внаслідок чого Міслав Оршич втік на побачення з воротарем, а потім покотив м'яч на Ловро Майєра, який переправив його в порожній кут воріт, довівши рахунок до розгромного.

Хорватія реабілітувалась після невиразного першого матчу, захопивши лідерство групи F - "картаті" ділять із Марокко перше місце (по 4 очки). Канада покидає турнір, не заробивши жодного балу за дві гри.