Джошуа готовий до третього бою з Усиком: Це більше схоже на товариський матч
Колишній володар світового титулу у надважкій вазі Ентоні Джошуа висловив свою думку щодо потенційного третього поєдинку з чинним чемпіоном WBC, WBA та IBF Олександром Усиком.
Зараз Джошуа працює разом з командою Усика і не відкидає можливості повторного поєдинку, хоча він вважає, що рівень напруженості вже не буде таким високим, як під час їхніх двох попередніх боїв.
"Третій бій з Усиком? Це вирішувати йому. Але я думаю, що при всій повазі це було б приголомшливо.
Це просто дружнє змагання. Раніше все було інакше, між нами була справжня ворожнеча, але тепер це товариський матч", - наводить слова Джошуа видання The Ring.
Нагадаємо, що у вересні 2021 року Усик переміг Джошуа в першому поєдинку, а в серпні 2022 року українець знову обіграв британця, цього разу за рішенням суддів.
Раніше стало відомо, що промоутер Джошуа планує організувати бій з Тайсоном Ф'юрі.







