Кабаєл кидає виклик Усіку: Давай організуємо бій або відмовся від титулу
Кабаєл закликає Усика до бою, пропонуючи йому або прийняти виклик, або відмовитися від титулу на користь молодих боксерів.
Агіт Кабаєл, тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі (27-0, 19 КО), вкотре кинув виклик Олександру Усику, нинішньому володарю титулів WBC, WBA та IBF (25-0, 16 КО).
Кабаєл опублікував відео в Instagram , де висловив бажання битися з Усиком і закликав українця до поєдинку.
У своєму зверненні німецький боксер також нагадав Усику про його згоду на бій, яку той дав після перемоги над Ріко Верховеном.
"Я досить довго мовчав. Тепер настав час push the horses. WBC хоче побачити цей бій. Фанати теж цього хочуть. І ти погодився на це в рингу.
Тож, Усику, давай це влаштуємо. А якщо ні, то звільни титул і дай шанс наступному поколінню", - заявив Кабаєл.
Варто зазначити, що раніше Кабаєл запропонував можливі місця для проведення бою з Усиком.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







