Ріко Верховен готовий до реваншу з Усиком і продовжує кар'єру в боксі
Ріко Верховен, професійний кікбоксер, висловив намір розвивати кар'єру в боксі та не відкинув можливість повторного поєдинку з Олександром Усиком, володарем титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, від якого він зазнав поразки в останньому поєдинку.
Верховен, який народився в Нідерландах, висловив зацікавленість у реванші з Усиком, однак визнав, що не впевнений у готовності українця до повторного бою.
"Реванш був би неймовірним. Але подивимося. Я не знаю, чи хоче цього Усик. Це залежить від нього. Але фанати точно цього захочуть.
Я планую залишитися в боксі. Хочу також подякувати англійському акторові Джейсону Стейтему за те, що він допоміг мені отримати бій з Усиком і змінити моє життя. Саме Стейтем запропонував Туркі Аль аш-Шейху організувати для мене бій проти Усика.
Я радий залишитися в боксі. Тому я готовий до будь-якого суперника, якого мені дадуть. Я вже бився з найкращим. Я бився з хлопцем, який переміг усіх, і був близький до того, щоб перемогти його, тому я готовий до будь-кого.
Ми вже розпочали переговори з Аль аш-Шейхом щодо потенційної організації чогось. Але подивимося. Я неймовірно вдячний Джейсону за цю можливість. І він це знає. Ми спілкуємося щодня. Він дуже пишався тим, що я показав, і знав, що це станеться. Приємно таке чути", - наводить слова Верховена The Athletic.
Зазначимо, що раніше Агіт Кабаєл, тимчасовий чемпіон WBC, викликав Усика на бій.







