Едді Гірн закликає Усика до реваншу з Верховеном після суперечливого бою
Британський промоутер Едді Гірн поділився своїми думками щодо недавнього переможного бою Олександра Усика, володаря титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, проти кікбоксера Ріко Верховена.
На думку Гірна, бій був передчасно припинений, залишивши деякі питання невирішеними, і він вважає, що Усику слід негайно запропонувати реванш Верховену.
"Я вважаю, що Усик відставав після десятого раунду. Якби він не зупинив Верховена в 11-му раунді, то, на мою думку, виграв би 12-й і, мабуть, переміг би за очками. Але я вважаю, що зупинка була передчасною, адже вже пролунав гонг.
Чесно кажучи, мені здається, що Усик, можливо, зупинив би Верховена в 12-му раунді, але у нас вкрали кінцівку бою. Ріко заслуговував побачити, що б він зміг зробити в 12-му раунді. Я вважаю, що він заслуговує на велику повагу. На місці Усика я б провів негайний реванш з Ріко в Нідерландах і, можливо, завершив би кар'єру після перемоги.
Не думаю, що Усику неодмінно потрібно битися з Кабаєлом. Агіт - хороший боєць, але що йому залишається доводити? Мені здається, що результат цього бою служить для Усика виправданням для того, щоб провести реванш. І я думаю, що він може цілком впевнено виграти цей бій. Я не скидаю Ріко з рахунків, тому що він великий і сильний хлопець, але мені здається, що наступного разу Усик буде кращим", - висловив свою думку Гірн в інтерв'ю Fight Hub TV.
Варто зазначити, що раніше Усик назвав потенційних суперників для свого наступного бою після перемоги над Верховеном.







