Берінчик пояснив причини розриву з тренером Голубом

Голуб зосереджений на роботі з Усиком і Джошуа, пояснив причину розставання Берінчик.
Берінчик пояснив причини розриву з тренером Голубом
Денис Берінчик / Getty Images

Денис Берінчик, колишній володар світового титулу у легкій вазі, прокоментував припинення співпраці з тренером Єгором Голубом.

Беринчик зазначив, що Голуб наразі повністю зосереджений на роботі з Олександром Усиком та його новим підопічним Ентоні Джошуа.

"Так, він же працював з Усиком і Джошуа. Виключно через це. Нехай буде так. Потім він тренував Амосова, був в Америці, потім був у Радченка", - розповів Берінчик.

Також він спростував чутки про те, що його поразка від Девіса була пов'язана з відсутністю тренувань з Голубом. Берінчик зазначив, що головною причиною поразки стала антропометрія американського боксера.

Варто зазначити, що Френк Санчес, який є обов'язковим претендентом за версією IBF, націлений на бій з Усиком .


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах