Берінчик пояснив причини розриву з тренером Голубом
Голуб зосереджений на роботі з Усиком і Джошуа, пояснив причину розставання Берінчик.
Денис Берінчик, колишній володар світового титулу у легкій вазі, прокоментував припинення співпраці з тренером Єгором Голубом.
Беринчик зазначив, що Голуб наразі повністю зосереджений на роботі з Олександром Усиком та його новим підопічним Ентоні Джошуа.
"Так, він же працював з Усиком і Джошуа. Виключно через це. Нехай буде так. Потім він тренував Амосова, був в Америці, потім був у Радченка", - розповів Берінчик.
Також він спростував чутки про те, що його поразка від Девіса була пов'язана з відсутністю тренувань з Голубом. Берінчик зазначив, що головною причиною поразки стала антропометрія американського боксера.
Варто зазначити, що Френк Санчес, який є обов'язковим претендентом за версією IBF, націлений на бій з Усиком .
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







