Шакур Стівенсон: Усик не був у формі, але суддя допоміг йому
Стівенсон оскаржує рішення судді зупинити бій Усика і Верховена в 11-му раунді.
Шакур Стівенсон, чинний володар титулу WBO у напівлегкій вазі, висловив своє бачення бою між Олександром Усиком та Ріко Верховеном.
Стівенсон, який є чотириразовим чемпіоном світу, не міг не прокоментувати рішення судді зупинити бій у 11-му раунді, всього за секунду до дзвінка.
"Усик включився, коли це було необхідно. Рефері, звичайно, допоміг Усику, але хто знає, може, Усик і сам би впорався, у нього було більш ніж достатньо часу. Поганий вечір для Усика, схоже, він був не в найкращій формі!".
Usyk turned it on when he needed the ref helped for sure but who’s to say usyk wasn’t gone get him out of there he had plenty time.. Bad night in the office don’t look like he was in tip top shape to me!
— Shakur Stevenson (@ShakurStevenson) May 23, 2026
Важливо зазначити, що Верховен та його команда подали скаргу на підсумок бою.
Раніше Усик прокоментував рішення судді зупинити бій з Верховеном.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







