Команда Верховена офіційно викликає Усика на другий поєдинок
Вчора відбувся боксерський поєдинок між неперевершеним українцем Олександром Усиком та голландським кікбоксером Ріко Верховеном. Нагадаємо, що Усик переміг Верховена технічним нокаутом в одинадцятому раунді.
Після матчу тренер Верховена Пітер Ф'юрі висловив свою думку щодо поразки свого підопічного:
"Я нікого не критикую і не кажу, що хтось помилявся (у прогнозах). Якби я сам був аналітиком і не знав, яку роботу ми провели, то говорив би те саме: "Він кікбоксер, у нього немає шансів", - і очікував би, що все закінчиться за один, два або три раунди. Послухайте, ми зробили все, що могли. Єдине, чого сьогодні не вистачило Ріко, - це досвіду.
Повністю його вітаю (Усика). Але я вважаю, що їм варто провести реванш. Думаю, Олександр погодиться на другий бій. Давайте влаштуємо реванш, тому що цей хлопець заслуговує ще один шанс. Подивіться, що сталося сьогодні. Ще трохи досвіду - і все могло б скластися інакше", - передає слова тренера журнал The Ring.
Раніше Верховен запропонував умову для реваншу з Усиком.







