Верховен оскаржує технічний нокаут від Усика

Верховен наполягає на перегляді результату бою з Усиком, стверджуючи, що технічний нокаут був присуджений після дзвінка гонгу.
Верховен оскаржує технічний нокаут від Усика
Ріко Верховен / Getty Images

Голландський боксер Ріко Верховен висловив своє розчарування з приводу технічного нокауту, який йому присудив Олександр Усик.

Верховен планує оскаржити результат бою, стверджуючи, що припинення бою відбулося після дзвінка гонгу. Крім того, він стверджує, що якби судді коректно підрахували очки, то перемога могла б бути його. Він наполягає на перегляді результату або оголошенні бою недійсним.

"Я спеціально переглянув зупинку бою після того, як начитався коментарів. Вони реально зупинили бій вже після гонгу. Я знав, що до гонгу ще 10 секунд. Розумів, що потрібно просто відпрацювати цей час на ногах. Підняти руки і блокувати удари. Мені здається, що це я і робив. Тому рішення рефері мене шокувало".

"У нас є право подати апеляцію. Визнати помилку, перерахувати картки або визнати поєдинок таким, що не відбувся. Адже в такій зупинці немає ніякого сенсу. Навіщо зупиняти після гонгу? Після гонгу я мав отримати час на перепочинок", - сказав Ріко для Boxing News.

Раніше були опубліковані повні дані про кількість ударів у бою між Усиком і Верховеном.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах