Усик здивував заявою перед мегафайтом з Верховеном
Напередодні майбутнього поєдинку з Ріко Верховеном український боксер Олександр Усик дав інтерв'ю журналу The Ring, де наголосив на важливості цього бою для себе.
Варто зазначити, що в рамках цього поєдинку на кону стоятимуть титули WBC, The Ring та спеціальний титул "Король Нілу". Також Усик намагатиметься утримати свої нинішні титули.
"Коли я був молодим і дивився, як Флойд Мейвезер готується до бою з Конором Макгрегором, то думав: "Та це повна х**ня. Навіщо це? Навіщо?" А зараз, десь рік тому, я провів бій і подумав: "Слухай, це ж добре. Це ж об'єднання двох видів спорту. Це всі відомі люди.
Ти повинен робити те, що хочеш. Головне - щоб це не було чимось поганим. Якщо хочеш - допомагай іншим людям… Послухай, у нас тільки одне життя. Тому кожен день треба прожити щасливим. Це щасливий час", - зауважив боксер.
Раніше Олександр Усик вже висловлював свої основні цілі на поточний рік.







