Українець не зацікавлений у черговому реванші
Олександр Усик, нинішній володар титулу чемпіона світу у важкій вазі за трьома версіями, прокоментував, чому не розглядає можливість проведення бою з Джейком Полом у рамках ММА.
Варто зазначити, що після того, як Усик нокаутував Даніеля Дюбуа, американський блогер і боксер Джейк Пол запропонував українцю бій за правилами ММА.
"З Джейком бій, думаю, неможливий, я не знаю, тому що Джейк тепер мій друг", - наводять слова українського чемпіона Talksport.
Додамо, що останній бій Пола відбувся в грудні проти Ентоні Джошуа. Під час бою Пол отримав перелом щелепи у двох місцях і був змушений перенести операцію, під час якої йому вставили титанові пластини та видалили зуби.
Також стало відомо про наступного суперника Дюбуа після його перемоги над Вордлі, оголошеному промоутером.







