Українець не зацікавлений у черговому реванші

Усик відхиляє пропозицію Пола про бій у ММА, називаючи його своїм другом, - цитує Talksport.
Українець не зацікавлений у черговому реванші
Олександр Усик / Getty Images

Олександр Усик, нинішній володар титулу чемпіона світу у важкій вазі за трьома версіями, прокоментував, чому не розглядає можливість проведення бою з Джейком Полом у рамках ММА.

Варто зазначити, що після того, як Усик нокаутував Даніеля Дюбуа, американський блогер і боксер Джейк Пол запропонував українцю бій за правилами ММА.

"З Джейком бій, думаю, неможливий, я не знаю, тому що Джейк тепер мій друг", - наводять слова українського чемпіона Talksport.

Додамо, що останній бій Пола відбувся в грудні проти Ентоні Джошуа. Під час бою Пол отримав перелом щелепи у двох місцях і був змушений перенести операцію, під час якої йому вставили титанові пластини та видалили зуби.

Також стало відомо про наступного суперника Дюбуа після його перемоги над Вордлі, оголошеному промоутером.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах