Вордлі - про поразку від Дюбуа: Моє тіло підвело, але не серце

Вордлі визнав свою поразку, віддавши належне Дюбуа, та висловив подяку своїм фанатам і місту Манчестер.
Вордлі - про поразку від Дюбуа: Моє тіло підвело, але не серце
Фабіо Вордлі / Getty Images

Колишній володар титулу чемпіона світу у надважкій вазі Фабіо Вордлі вперше прокоментував свою поразку від Даніеля Дюбуа та втрату титулу WBO.

Вордлі, уродженець Великої Британії, висловив свою повагу до Дюбуа та подякував своїм уболівальникам.

"Моє тіло підвело мене, але не серце. І з цим я можу змиритися. Вітаю, Даніелю. Дякую тобі за чудовий бій, гідний місця в підручниках історії. Дякую Манчестеру і всім, хто був зі мною на цьому шляху", - опублікував Вордлі в соціальній мережі X.



Важливо зазначити, що раніше промоутер дав зрозуміти про можливість реваншу між Дюбуа та Вордлі.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах