Вордлі - про поразку від Дюбуа: Моє тіло підвело, але не серце
Колишній володар титулу чемпіона світу у надважкій вазі Фабіо Вордлі вперше прокоментував свою поразку від Даніеля Дюбуа та втрату титулу WBO.
Вордлі, уродженець Великої Британії, висловив свою повагу до Дюбуа та подякував своїм уболівальникам.
"Моє тіло підвело мене, але не серце. І з цим я можу змиритися. Вітаю, Даніелю. Дякую тобі за чудовий бій, гідний місця в підручниках історії. Дякую Манчестеру і всім, хто був зі мною на цьому шляху", - опублікував Вордлі в соціальній мережі X.
My body failed me, but not my heart. And that I can live with…
— Fabio Wardley (@FabioWardley) May 10, 2026
Congratulations @DynamiteDubois , thank you for a great fight worthy of the history books.
Thank you to the city of Manchester and everyone that has been along on this journey with me. #TeamWardley ❤️ pic.twitter.com/GRGDTeZZ2c
Важливо зазначити, що раніше промоутер дав зрозуміти про можливість реваншу між Дюбуа та Вордлі.







