Тайсон Ф'юрі готовий до реваншу з Усиком після бою з Джошуа
Колишній володар світового титулу у надважкій вазі Тайсон Ф'юрі висловив намір зустрітися на рингу втретє з нинішнім чемпіоном за версіями WBC, WBA та IBF Олександром Усиком після свого найближчого бою з Ентоні Джошуа.
Ф'юрі, уродженець Великої Британії, звернувся до Туркі Аль аш-Шейха, керівника Генерального управління Саудівської Аравії з питань розваг, із пропозицією організувати поєдинок з українським боксером.
"Туркі, я на пробіжці, бігаю по дорозі, як Роккі Бальбоа. Після того як я поб'ю Джошуа, я хочу його сенсея. Я хочу реванш з "Кроликом". Хочу його в Лондоні, у Лас-Вегасі або в Нью-Йорку. Обіцяю тобі, "Кролику", ти отримаєш своє.
"Жадібне пузо" йде на бенкет, де буде пиріг із кролика. Вставай! Спочатку я почну з цього пробитого бомжа, Ентоні Джошуа, і відправлю його в нокаут. А потім я повернуся за пирогом із кролика. О так, "Жадібне пузо" готовий поїсти ще трохи пирога з кролятиною.
Є тільки я, більше нікого немає. Я курка, що несе золоті яйця. Поїхали! Хочете великі гонорари? Це не до Агіта Кабаєла. Це не до Ентоні Джошуа. Це не до Даніеля Дюбуа. Це до "Циганського короля". Лондон, Нью-Йорк, Лас-Вегас. Давай погаласуємо, крихітко", - заявив Ф'юрі.
Раніше стало відомо, що промоутер Ф'юрі підтвердив укладення контракту з Джошуа лише на один бій.







