Дюбуа після поразки Усику: Це був не мій день, але я обов'язково повернуся
Колишній володар титулу чемпіона світу за версією IBF у надважкій вазі Денієл Дюбуа (22-3, 21 КО) висловив свої відчуття після поразки в реванші з непереможеним триразовим чемпіоном Олександром Усиком (24-0, 15 КО).
Британець Дюбуа визнав, що, попри всі його старання, Усик виявився потужнішим.
Читайте також: Усик здобуває перемогу над Дюбуа і натякає на наступного суперника: Ф'юрі, Чісора чи Паркер?
Я має віддати належне йому за це протистояння. Я ж бо виклався на повну. І це був просто не мій день. Дещо я, звісно, міг зробити, і навіть краще, але заслуги цієї людини беззаперечні. Я повернуся, я обов'язково повернуся.
Дюбуа підтвердив своє прагнення повернутися на шлях чемпіонства.
Я боровся до останнього, я повністю виклався в цьому бою. Я намагався прискорюватися з кожним раундом, але результат такий, його не зміниш. Я думаю повернутися. Я хочу подякувати всім, хто прийшов підтримати мене. Я зробив усе, що було в моїх силах. Ми опрацюємо помилки і знову повернемося.
розповів Дюбуа в інтерв'ю MEGOGO.
Олександр Усик нокаутував Денієла в п'ятому раунді.
Раніше Усик оголосив, що незабаром визначиться з планами на майбутнє після перемоги над Дюбуа.







