Цимбал зберіг позицію у гонці переслідування чемпіонату Європи, Соерум завоював перемогу

Загалом українці непогано виступили у Швейцарії, підготувавшись до майбутньої естафети.

У суботу, 28 січня, у швейцарському Ленцерхайді в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася гонка переслідування.

Перемогу в гонці завоював Веб'єрн Соерум, який обійшов співвітчизника Ерлена Б'єнтегора, який переміг у спринті днем ​​раніше. Компанію на подіумі їм склав ще один норвежець Ендре Стремсгейм.

Тренерський штаб збірної України дав відпочити деяким біатлоністам - Артем Прима (27-е місце у спринті) та Антон Дудченко (33-ті) не вийшли на старт. Інші ж пройшли всю дистанцію.

Богдан Цимбал, який встановив найкращий результат у спринті, зумів зберегти свою позицію та фінішувати 17-м.

Артем Тищенко продемонстрував найкращий прогрес щодо результату спринту, відігравши одразу 12 позицій. У результаті українець прийшов до фінішу 25-го, одразу за Денисом Насико, який програв одну позицію.

А ось Тарас Лесюк за рахунок провальної стрільби впав з 24-го на 34-е місце, програвши переможцю понад 4 хвилини.

Чемпіонат Європи, Ленцерхайде (Швейцарія)
Чоловіки, гонка переслідування (12,5 км)

25. Артем Тищенко (Україна) +3:31.2 (0+0+1+1);
34. Тарас Лесюк (Україна) +4:24.5 (2+2+0+2).

Артем Прима, Антон Дудченко - не стартували.

Нагадаємо, що раніше відбулася жіноча гонка переслідування. Анастасія Меркушина, яка перемогла у спринті, на жаль, не зуміла фінішувати серед призерів.