Харден шикарно обіграв Смарта, але зіпсував момент, запустивши "цеглину"

Якби не проблеми із виконанням триочкового, то "Борода" міг би очолити добірку ТОП-10 моментів ігрового дня.
Джеймс Харден / Getty Images

Джеймс Харден - один із найкращих гравців нинішньої НБА. Він також потрапив до 75 (за фактом, 76) найкращих баскетболістів в історії ліги. Але це не застрахувало його від незручних моментів.

Один із таких трапився у матчі-відкриття нового сезону НБА. Його Філадельфія приїхала в гості до Бостона, але забрати перемогу з Массачусетса їм не вдалося - "кельти" виявилися сильнішими (126:117).

Епізод, що цікавить нас, трапився за кілька хвилин до великої перерви. Харден на дриблінгу відправив кращого оборонного гравця минулої регулярки Маркуса Смарта назад до Оклахоми Стейт, після чого зробив "шиммі". Але кидок його підвів - він не тільки не закинув, а й навіть не влучив по кільцю.

У другій нічній грі Голден Стейт без труднощів обіграв Лейкерс 123:109. До початку поєдинку відбулася церемонія нагородження чемпіонів спеціальними перстнями.