Сперс втрачають перевагу в плей-оф: Тандер встановлюють новий рекорд

Сперс не змогли втримати початкову перевагу в матчі проти Тандер, незважаючи на вражаючий старт 15:0.
Сперс втрачають перевагу в плей-оф: Тандер встановлюють новий рекорд
Віктор Вембаньяма / Getty Images

У своїй третій зустрічі з Тандер, Сан-Антоніо Сперс почали з 15 очками, але не змогли зберегти свою початкову перевагу.

Під керівництвом Мітча Джонсона команда вступила в плей-оф з вражаючим стартом 15:0, але діючі чемпіони НБА зуміли відновитися і здобути другу перемогу в серії.



Важливо зазначити, що Сперс стали другою командою в цьому столітті, яка розпочала плей-оф з таким вражаючим стартом і в підсумку програла. Аналогічна ситуація сталася з командою Візардс, які втратили перевагу 16:0 у півфіналі Східної конференції проти Бостона у 2017 році.

Також варто зазначити, що запасні гравці Тандер встановили новий історичний рекорд.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах