Сперс втрачають перевагу в плей-оф: Тандер встановлюють новий рекорд
Сперс не змогли втримати початкову перевагу в матчі проти Тандер, незважаючи на вражаючий старт 15:0.
У своїй третій зустрічі з Тандер, Сан-Антоніо Сперс почали з 15 очками, але не змогли зберегти свою початкову перевагу.
Під керівництвом Мітча Джонсона команда вступила в плей-оф з вражаючим стартом 15:0, але діючі чемпіони НБА зуміли відновитися і здобути другу перемогу в серії.
The Spurs are the second team this century to start a playoff game on a 15-0 run or better and lose 😬
— ESPN Insights (@ESPNInsights) May 23, 2026
They join the 2017 Wizards, who blew a 16-0 lead in the East semis at Boston. pic.twitter.com/lZ4sEDDTB0
Важливо зазначити, що Сперс стали другою командою в цьому столітті, яка розпочала плей-оф з таким вражаючим стартом і в підсумку програла. Аналогічна ситуація сталася з командою Візардс, які втратили перевагу 16:0 у півфіналі Східної конференції проти Бостона у 2017 році.
Також варто зазначити, що запасні гравці Тандер встановили новий історичний рекорд.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







