Оклахома-Сіті обіграла Сан-Антоніо у півфіналі плей-офф НБА

Текстовий звіт та найцікавіші моменти минулого поєдинку Національної баскетбольної асоціації.
Оклахома-Сіті обіграла Сан-Антоніо у півфіналі плей-офф НБА
НБА / Getty Images

У ніч на суботу, 23 травня, відбувся черговий ігровий день в НБА, в рамках якого було зіграно один матч півфінальної стадії плей-оф.

Результат матчу плей-офф НБА за 22 травня

Сан-Антоніо – Оклахома-Сіті – 108:123 (31:26, 20:32, 33:37, 24:28)

Рахунок у серії – 1-2

Сан-Антоніо: Вембаньяма (26), Васселл (20 + 7 підбирань), Фокс (15 + 7 підбирань + 6 передач), Касл (14 + 7 передач), Шемпені (10) – стартовий склад; Харпер (6), К. Джонсон (5), Корнет (4), Брайант (3), Олінік (3), Пламлі (2), Бійомбо (0), Маклафлін (0), Уотерс (0), Барнс (0).

Оклахома-Сіті: Гілджес-Александер (26 + 12 передач), Холмгрен (14), Хартенштайн (5 + 8 підбирань), Мітчелл (2), Дорт (0) – стартовий склад; Маккейн (24), Джейлін Вільямс (18), Карузо (15), Уоллес (11), К. Вільямс (5), Джо (3), Віггінс (0), Топіч (0).

Нагадаємо, що травма Ділана Харпера : лідер Сперс змушений покинути гру з Оклахомою.

 

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах