НБА творить історію: обидва стартові матчі фіналів конференцій завершилися в овертаймі

Сан-Антоніо та Нью-Йорк здобули перемогу в овертаймах, встановивши історичний рекорд на початку фіналів конференцій НБА.
НБА творить історію: обидва стартові матчі фіналів конференцій завершилися в овертаймі
Час НБА / Getty Images

Успішно пройшли стартові матчі фінального етапу плейоф НБА в рамках Східної та Західної конференцій.

Нагадаємо, що 19 травня, у понеділок, Сан-Антоніо в напруженій сутичці та після двох овертаймів обіграв Оклахому.

Тоді як 20 травня, у вівторок, Нью-Йорк здійснив дивовижний камбек і в овертаймі переміг Клівленд .

Це стало першим випадком в історії плейоф НБА, коли обидва стартові матчі фіналів конференцій пішли в овертайм. До цього жодна з початкових ігор фінального етапу конференцій не вимагала додаткового часу.



Крім того, стало відомо, що один із баскетболістів Денвера остаточно залишить команду під час міжсезоння.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах