НБА творить історію: обидва стартові матчі фіналів конференцій завершилися в овертаймі
Сан-Антоніо та Нью-Йорк здобули перемогу в овертаймах, встановивши історичний рекорд на початку фіналів конференцій НБА.
Успішно пройшли стартові матчі фінального етапу плейоф НБА в рамках Східної та Західної конференцій.
Нагадаємо, що 19 травня, у понеділок, Сан-Антоніо в напруженій сутичці та після двох овертаймів обіграв Оклахому.
Тоді як 20 травня, у вівторок, Нью-Йорк здійснив дивовижний камбек і в овертаймі переміг Клівленд .
Це стало першим випадком в історії плейоф НБА, коли обидва стартові матчі фіналів конференцій пішли в овертайм. До цього жодна з початкових ігор фінального етапу конференцій не вимагала додаткового часу.
This is the first time the Eastern and Western Conference finals Game 1s have both gone to overtime ‼️🤯 pic.twitter.com/1LfXnjsxPg
— ESPN Insights (@ESPNInsights) May 20, 2026
Крім того, стало відомо, що один із баскетболістів Денвера остаточно залишить команду під час міжсезоння.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







