Вражаючий камбек Нікс у плейоф: історичне повернення

Клівленд Кавальєрс» програли Нью-Йорк Нікс в овертаймі після вражаючого камбеку в 4-й чверті.
Вражаючий камбек Нікс у плейоф: історичне повернення
Нью-Йорк Нікс / Getty Images

Вчора відбувся перший матч плейоф фіналу Східної конференції між командами з Клівленда та Нью-Йорка.

Команда, яку очолює Майк Браун, змогла здійснити вражаючий камбек , відігравши відставання "-22" у 4-й чверті проти Кавальєрс і вигравши в овертаймі. Це стало найпомітнішим поверненням у плейоф в історії клубу.

Варто зазначити, що Нікс вчетверте за останні два сезони зуміли відіграти відставання в "-20" і більше в плейоф, тоді як іншим командам за той самий період це вдалося лише чотири рази.

Це другий за величиною камбек у заключних чвертях плейоф з 1997 року, зазначає TSN.

Крім того, раніше було оголошено про рішення Ворріорз щодо майбутнього своїх ветеранів.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах