Клівленд у фіналі Східної конференції і готується до битви з Нью-Йорком
Клівленд повертається до фіналу Східної конференції після трирічної перерви, готуючись до протистояння з Нью-Йорком.
Клівленд вийшов уперед, обігравши Детройт у вирішальному матчі серії, що гарантувало їм місце у фіналі.
Востаннє вони добиралися до фіналу Східної конференції у сезоні 2017/18, коли в команді ще грав Леброн Джеймс.
Але тоді Кавальєрс не змогли подолати Голден Стейт у фінальній серії, поступившись Ворріорз з розгромним рахунком 0-4.
Важливо зазначити, що в цьому сезоні їхнім суперником у фіналі буде Нью-Йорк. Перша гра серії запланована на 20 травня і розпочнеться о 3:00 за київським часом.
Також варто згадати, що захисник Оклахоми випередив Йокіча та Вембаньяму в гонці за звання MVP НБА.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







