Колишня зірка НБА Джейсон Коллінз помер від раку мозку
Шемс Чаранія підтвердив сумну новину про смерть колишнього гравця НБА Джейсона Коллінза, який пішов з життя, борючись із раком мозку.
Публіці стало відомо про його хворобу у вересні минулого року, а остаточний діагноз був поставлений у грудні.
Уточнюється, що Коллінз помер від гліобластоми четвертої стадії, захворювання, яке характеризується вкрай низькою ймовірністю виживання.
Нагадаємо, що Коллінз розпочав свою професійну кар'єру в НБА у 2001 році, коли його обрали під 18-м номером на драфті. Він відіграв у лізі перші шість з половиною сезонів, потім перейшов у Грізліс, Тімбервулвз, Хокс, Селтікс і Візардс, перш ніж повернутися в Нетс і завершити свою кар'єру в сезоні 2013/2014.
Також у пресі з'явилися повідомлення про смерть ще одного баскетболіста - Брендона Кларка.







