Тандер руйнує 7-річне прокляття НБА, обігравши Лейкерс

Тандер стала першою командою за 7 років, яка подолала другий раунд плейоф після перемоги в чемпіонаті.
Тандер руйнує 7-річне прокляття НБА, обігравши Лейкерс
Оклахома-Сіті Тандер / Getty Images

Команда Тандер здобула перемогу в останньому матчі другого раунду плейоф НБА, обігравши Лейкерс з рахунком 4:0.

Таким чином, чинні чемпіони НБА змогли зняти "прокляття", ставши першою командою за останні сім років, якій вдалося пройти далі другого раунду в сезоні, що настав після їхньої перемоги.

Варто зазначити, що востаннє таким успіхом могли похвалитися лише Голден Стейт у 2019 році. На той момент команда була чемпіоном НБА 2018 року, а в 2019 році вони дісталися фіналу конференції.



До того ж, Оклахома змогла зробити два "свіпи" на початку післясезонних ігор, раніше таке вдалося Ворріорз у 2017 році.

Раніше в матчі проти Оклахоми Лейкерс встановили два антирекорди .


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах