Тандер руйнує 7-річне прокляття НБА, обігравши Лейкерс
Команда Тандер здобула перемогу в останньому матчі другого раунду плейоф НБА, обігравши Лейкерс з рахунком 4:0.
Таким чином, чинні чемпіони НБА змогли зняти "прокляття", ставши першою командою за останні сім років, якій вдалося пройти далі другого раунду в сезоні, що настав після їхньої перемоги.
Варто зазначити, що востаннє таким успіхом могли похвалитися лише Голден Стейт у 2019 році. На той момент команда була чемпіоном НБА 2018 року, а в 2019 році вони дісталися фіналу конференції.
OKC just broke a 7-year curse.
— ClutchPoints (@ClutchPoints) May 12, 2026
Since 2019, the defending champs have NOT made it past the 2nd round the next year... until now.
Take a look:
🏆 2019 Raptors: Champs
❌ 2020 Raptors: Lost in 2nd round
🏆 2020 Lakers: Champs
❌ 2021 Lakers: Lost in 1st round
🏆 2021 Bucks:… pic.twitter.com/RUqjJBtvWu
До того ж, Оклахома змогла зробити два "свіпи" на початку післясезонних ігор, раніше таке вдалося Ворріорз у 2017 році.
Раніше в матчі проти Оклахоми Лейкерс встановили два антирекорди .







