Оклахома розгромила Лейкерс в історичному матчі НБА: третя перемога поспіль
Лейкерс встановили антирекорд, програвши Оклахомі, незважаючи на те, що лідирували в обох матчах.
Вночі на 10 травня завершився третій матч другого раунду плей-офф НБА, в якому Оклахома здобула третю перемогу над Лейкерс, обігравши їх з рахунком 131:108.
Лейкерс увійшли в історію НБА, ставши першою командою, яка двічі поспіль лідирувала після перерви в матчах плей-офф, але обидва рази поступилася, відстаючи більш ніж на 40 очок.
Варто підкреслити, що Лейкерс програли Тандеру у всіх семи матчах поточного сезону, включаючи регулярний чемпіонат, із середнім відставанням у 25,1 очка.
The Lakers are the first team in NBA history to lead at the half in back-to-back playoff games but lose both by a combined 40+ points.
— OptaSTATS (@OptaSTATS) May 10, 2026
Цей результат став найгіршим в історії суперництва між двома клубами, які провели щонайменше 5 матчів один проти одного.
Раніше Філ Прессі висловив свою думку про прогрес Максима Шульги.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







