Джош Кронке готує глобальний обмін у Денвер Наггетс, залишивши лише Йокіча
Власник баскетбольної команди Денвер Наггетс Джош Кронке має намір провести масштабну перебудову складу команди, залишивши лише Ніколу Йокіча, у зв'язку з невдачею в сезоні 2025/26.
Денвер Наггетс пробилися до плей-офф НБА, однак були змушені покинути турнір після першого раунду, програвши Міннесоті з рахунком 2-4.
Такий невдалий старт у плей-офф став поштовхом для Кронке до рішення про глобальний обмін гравців.
"Думаю, ми будемо відкриті для будь-яких варіантів, крім обміну Йокіча. Думаю, що здорова команда була б здатна на 60–65 перемог, але ми так і не змогли її побачити. Тому й кажу, що повторення не виключено, бо вірю в цей колектив", - сказав Кронке.
Варто зазначити, що Йокіч показав найкращий результат за різницею очок у плей-оф НБА.







