Оклахома-Сіті та Детройт зміцнюють перевагу в плейоф НБА, обігравши Лейкерс і Клівленд
У ніч з 7 на 8 травня в рамках другого раунду плейоф НБА відбулися дві гри. Команди з Оклахома-Сіті та Детройта перемогли Лейкерс і Клівленд відповідно, тим самим збільшивши свою перевагу в серіях.
Матч між Оклахома-Сіті та Лейкерс закінчився перемогою Оклахоми з рахунком 125:107. У лавах переможців виділилися Гілджес-Александер і Холмгрен, які набрали по 22 очки, а Мітчелл зробив свій внесок, набравши 20 очок і зробивши 6 передач. З боку «Лейкерс» найбільш результативними стали Рівз (31 очко) і Джеймс (23 очки).
Друга зустріч між Детройтом і Клівлендом завершилася на користь Детройта з рахунком 107:97. У складі переможців Каннінгем набрав 25 очок, а Харріс додав 21 очко і 7 підбирань. У складі Клівленда найбільш результативним став Мітчелл, який набрав 31 очко.
Таким чином, після проведення цих матчів рахунок в обох серіях став 2-0 на користь Оклахома-Сіті та Детройта.







