Оклахома-Сіті та Детройт зміцнюють перевагу в плейоф НБА, обігравши Лейкерс і Клівленд

Оклахома-Сіті та Детройт здобули перемоги над Лейкерс і Клівлендом, збільшивши свою перевагу в плейоф НБА до 2-0.
Оклахома-Сіті та Детройт зміцнюють перевагу в плейоф НБА, обігравши Лейкерс і Клівленд
Оклахома обіграла Лейкерс / Getty Images

У ніч з 7 на 8 травня в рамках другого раунду плейоф НБА відбулися дві гри. Команди з Оклахома-Сіті та Детройта перемогли Лейкерс і Клівленд відповідно, тим самим збільшивши свою перевагу в серіях.

Матч між Оклахома-Сіті та Лейкерс закінчився перемогою Оклахоми з рахунком 125:107. У лавах переможців виділилися Гілджес-Александер і Холмгрен, які набрали по 22 очки, а Мітчелл зробив свій внесок, набравши 20 очок і зробивши 6 передач. З боку «Лейкерс» найбільш результативними стали Рівз (31 очко) і Джеймс (23 очки).



Друга зустріч між Детройтом і Клівлендом завершилася на користь Детройта з рахунком 107:97. У складі переможців Каннінгем набрав 25 очок, а Харріс додав 21 очко і 7 підбирань. У складі Клівленда найбільш результативним став Мітчелл, який набрав 31 очко.



Таким чином, після проведення цих матчів рахунок в обох серіях став 2-0 на користь Оклахома-Сіті та Детройта.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах