Оклахома-Сіті здобуває перемогу над Міннесотою в матчі НБА 20 травня
Фінальна гра Заходу в рамках Національної баскетбольної асоціації відбулася в ніч із 20 на 21 травня.
Результати матчу НБА, який відбувся 20 травня
Оклахома-Сіті протистояла Міннесоті з рахунком 114:88 (20:23, 24:25, 32:18, 38:22)
У складі Оклахома-Сіті виступали: Гілджес-Александер (31 очко + 9 передач), Джейлен Вільямс (19 очок + 8 підбирань + 5 перехоплень), Холмгрен (15 очок + 7 підбирань), Хартенштайн (12 очок), Дорт (5 очок) - основний склад; Карузо (9 очок), К. Вільямс (8 очок), Джо (7 очок + 8 підбирань), Джонс (3 очки), Воллес (3 очки + 7 передач), Віггінс (2 очки), Мітчелл і Дженг (обидва не набрали очок).
У складі Міннесоти грали: Рендл (28 очок + 8 підбирань + 5 втрат), Едвардс (18 очок + 9 підбирань), Конлі (7 очок), Макденіелс (7 очок), Гобер (2 очка) - основний склад; Дівінченцо (9 очок), Александер-Вокер (8 очок), Рід (4 очка + 8 підбирань), Кларк (3 очка), Шеннон (2 очка), Майнотт, Гарза та Діллінґем (усі не набрали очок).
Поточний рахунок у серії - 1-0 на користь Оклахома-Сіті.
Раніше Оклахома-Сіті здобула перемогу над Денвером із рахунком 125:93 у другому раунді плей-оф НБА.







