Гран-прі Монако: Нові обмеження на використання електропотужності заради безпеки
Motorsport повідомляє про введення додаткових обмежень на використання електричної потужності силових агрегатів на Гран-прі Монако.
Зазвичай гоночні машини можуть використовувати пікову потужність акумулятора в 350 кВт до того, як швидкість досягне 290 км/год. Але на монегаській гонці цей поріг буде знижено до 200 км/год. Це означає, що потужність MGU-K почне знижуватися, і до 300 км/год додаткова електрична потужність буде повністю вичерпана.
Також буде обмежено режим обгону: навіть при його активації пікова потужність акумулятора в 350 кВт буде доступна лише до швидкості 200 км/год.
Джерело підтверджує, що всі ці заходи вживаються з метою забезпечення безпеки, з огляду на особливості міської траси в Монако, де багато повільних поворотів і можливостей для відновлення енергії.
Раніше стало відомо, що Гран-прі Монако втратило зони Straight Mode у Формулі-1.







