Расселл покараний після Гран-прі Канади

Расселл порушив правила безпеки, викинувши підголівник на трасу, що обернулося умовним штрафом у розмірі 5000 євро.
Расселл покараний після Гран-прі Канади
Джордж Расселл / Getty Images

Під час Гран-прі Канади Джордж Расселл, гонщик команди Мерседес, отримав штраф.

Варто зазначити, що британець не зміг довести гонку до кінця через проблеми з силовою установкою.

Залишаючи свій гоночний автомобіль, Расселл викинув підголівник на трасу, що стюарди розцінили як порушення правил безпеки.

У підсумку, Расселлу було накладено штраф у розмірі 5000 євро, однак на даний момент він є умовним. У разі повторного порушення, гонщику доведеться його сплатити.

Нагадаємо, що Джордж Расселл і Льюїс Гемілтон показали запеклу боротьбу, але технічні проблеми завадили їм здобути перемогу.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах