Расселл покараний після Гран-прі Канади
Расселл порушив правила безпеки, викинувши підголівник на трасу, що обернулося умовним штрафом у розмірі 5000 євро.
Під час Гран-прі Канади Джордж Расселл, гонщик команди Мерседес, отримав штраф.
Варто зазначити, що британець не зміг довести гонку до кінця через проблеми з силовою установкою.
Залишаючи свій гоночний автомобіль, Расселл викинув підголівник на трасу, що стюарди розцінили як порушення правил безпеки.
У підсумку, Расселлу було накладено штраф у розмірі 5000 євро, однак на даний момент він є умовним. У разі повторного порушення, гонщику доведеться його сплатити.
Нагадаємо, що Джордж Расселл і Льюїс Гемілтон показали запеклу боротьбу, але технічні проблеми завадили їм здобути перемогу.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







