Троє гонщиків викликані стюардами після Гран-прі Канади

Троє гонщиків викликані стюардами після Гран-прі Канади за порушення, які можуть призвести до штрафів та зміни підсумкових позицій.
Троє гонщиків викликані стюардами після Гран-прі Канади
Гран-прі Канади / Getty Images

Завершення Гран-прі Канади вчора призвело до виклику трьох гонщиків стюардами після фінального заїзду.

Стюарди запросили Ліама Лоусона, Ніко Хюлькенберга та Джорджа Расселла. Лоусон і Хюлькенберг були викликані за порушення стартових процедур, тоді як Расселл - за викидання підголівника зі свого автомобіля.

За наявною інформацією, гонщик з команди Рейсінг Буллз може отримати штраф у 5 секунд, що понизить його з сьомого місця на восьме. Тим часом гонщик з команди Ауди, який також може отримати 5-секундний штраф, залишиться на своєму 12-му місці.

Расселл, з іншого боку, може бути оштрафований на 5000 євро за викидання підголівника на трасу після того, як його болід зупинився через несправність двигуна, повідомляє RacingNews365.

Подробиці про Гран-прі Канади можна знайти на нашому сайті.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах