Троє гонщиків викликані стюардами після Гран-прі Канади
Завершення Гран-прі Канади вчора призвело до виклику трьох гонщиків стюардами після фінального заїзду.
Стюарди запросили Ліама Лоусона, Ніко Хюлькенберга та Джорджа Расселла. Лоусон і Хюлькенберг були викликані за порушення стартових процедур, тоді як Расселл - за викидання підголівника зі свого автомобіля.
За наявною інформацією, гонщик з команди Рейсінг Буллз може отримати штраф у 5 секунд, що понизить його з сьомого місця на восьме. Тим часом гонщик з команди Ауди, який також може отримати 5-секундний штраф, залишиться на своєму 12-му місці.
Расселл, з іншого боку, може бути оштрафований на 5000 євро за викидання підголівника на трасу після того, як його болід зупинився через несправність двигуна, повідомляє RacingNews365.
Подробиці про Гран-прі Канади можна знайти на нашому сайті.







