Антонеллі розкрив несподівані подробиці конфлікту з Расселом
У суботу, 23 травня, на Гран-прі Канади відбулася напружена боротьба між гонщиками команди Мерседес під час спринту.
Старт гонки був даний з Расселлом на першому місці та Антонеллі на другому. Все йшло гладко до того моменту, як Кімі вирішив атакувати свого партнера по команді. Після жорсткого захисту з боку Расселла, Кімі опинився на газоні, що призвело до пошкодження його шин.
Антонеллі зажадав покарати Расселла за його поведінку на трасі, але керівництво Мерседеса встигло заспокоїти італійського гонщика.
"Так, звичайно, ми все обговорили з Джорджем Расселлом і Тото Вольфом, тепер все ясно. Ми прояснили ситуацію щодо гонок. Ми визнали свої помилки, і в гонках, очевидно, можемо вільно боротися один з одним – але при цьому, звичайно, повинні діяти з повагою", – цитує Кімі видання Autoracer.
Зазначимо, що раніше команда Рейсінг Буллз була оштрафована на суму понад 25 тисяч євро.







