Антонеллі проти Мерседеса: пілот хоче взяти участь у гонці на витривалість
Вчора Кімі Антонеллі, гонщик команди Мерседес, висловив намір взяти участь у гонках на витривалість разом із Максом Ферстаппеном.
Однак у Мерседесі не схвалили прагнення італійського пілота та його наміри на трасі Нордшляйфе. Бредлі Лорд, заступник керівника команди, прокоментував заяву Антонеллі.
"Чи отримає Антонеллі дозвіл від Mercedes на отримання ліцензії Нюрбургрингу цього року? Ні. Я розмовляв з ним про це. Мені здається, він скоріше пожартував.
Можливо, він може спробувати, коли у нього буде чотири чемпіонські титули, як у Макса Ферстаппена, і трохи більше досвіду. Антонеллі варто повністю зосередитися на Формулі-1", - заявив він.
Нагадаємо, раніше Ральф Шумахер закликав повернути класичні двигуни у Формулу-1, вважаючи їх більш надійними та ефективними.







