Стролл висловився щодо свого майбутнього у Формулі-1

Стролл впевнений у потенціалі Астон Мартін і не планує завершувати свою кар'єру у Формулі-1 найближчим часом.
Стролл висловився щодо свого майбутнього у Формулі-1
Ленс Стролл / Getty Images

Канадський гонщик Астон Мартін, Ленс Стролл, розкрив свої амбіції на найближчий час.

Стролл підтвердив, що не має наміру залишати Формулу-1. Він переконаний, що Астон Мартін тільки починає своє сходження до вершин успіху, і він хотів би бути залученим до цього процесу.

"Ні, це не останній для мене сезон у Ф-1. Тому що я, як і раніше, сильно вірю в наш проект, і тому що проект Астон Мартін поки що дуже далекий від реалізації свого потенціалу.

До команди приєднався Едріан Ньюї, у Астон Мартін з'явилася нова база, нова аеродинамічна труба. Я вірю в те, що у нашої команди величезний потенціал. І я хочу бути частиною цієї команди, коли ми вийдемо на той рівень, на якому, як ми вважаємо, здатні опинитися.

І я буду дуже стурбований, якщо через 2-3 роки сидітиму на дивані й дивитимуся гонку, а дві машини Астон Мартін у ній боротимуться за найвищі місця. Я хочу бути частиною цього", - заявив Стролл.

Також нагадаємо, що ведуться обговорення щодо можливого повернення ще одного Гран-прі.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах