Організатори культового Гран-прі обговорюють співпрацю з Ф-1

Хоккенхаймрінг розглядає можливість повернення до календаря Формули-1, але для реалізації цього плану потрібна додаткова фінансова підтримка.
Організатори культового Гран-прі обговорюють співпрацю з Ф-1
Гран-прі Німеччини-2019 / Getty Images

Директор автодрому Хоккенхаймрінг, Йорн Теске, підтвердив, що ведуться переговори з Формулою-1.

З 1970 по 2019 рік на цій трасі було проведено 35 Гран-прі. Найбільшу кількість перемог тут відзначили Міхаель Шумахер (4) і команда Феррарі (11).

Наразі Хоккенхаймрінг активно розглядає можливість повернення до календаря перегонів, але остаточне рішення ще не прийнято.

"У будь-якому разі знадобиться зовнішня фінансова підтримка. Вона може надійти від великих партнерів або спонсорів із приватного сектора або, як це буває в багатьох країнах, із державного. Федерація автоспорту та виробники теж могли б зробити свій внесок. Все спрацює лише в разі спільного проєкту.

У довгостроковій перспективі Гран-прі на Хоккенхаймрингу можливе лише за умови чергування з іншими європейськими трасами. Ми все ще продовжуємо вести переговори з Формулою-1. Поки що ніяких новин немає".

Також нагадаємо, що колишній пілот Ред Булл може повернутися на стартову лінію.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах