Технічний директор Ред Булл незадоволений поточними результатами команди

П'єр Ваше, технічний директор Ред Булл, висловив незадоволення результатами гонки в Маямі, стверджуючи, що вони не відображають реального темпу команди.
Технічний директор Ред Булл незадоволений поточними результатами команди
П'єр Ваше / Getty Images

Технічний директор Ред Булл, П'єр Ваше, висловив своє незадоволення нинішніми успіхами команди.

У світлі гонки в Маямі, де Макс Ферстаппен посів п'яту позицію, а Ісак Аджар не зміг завершити гонку, Ваше стверджує, що ці результати не повністю відображають реальний стан команди. Він підкреслив, що Ред Булл постійно вдосконалює свій болід після кожного Гран-прі.

"Так, все відповідає нашим очікуванням. Справа в самому пакеті оновлень. Вирішення деяких проблем також призвело до покращення швидкості Макса Ферстаппена, чого ми, напевно, не очікували.

Потрібно ще почекати, у Монреалі ми зробимо лише невеликий крок уперед. Думаю, потім буде ще один крок – але не знаю, коли саме. Але, ймовірно, до етапу в Австрії ми зменшимо вагу боліда.

Це непросто. Я явно незадоволений результатами в Маямі. Думаю, вони не відображають наш темп. Але добре, що команда показала, що у машини є швидкість і що ми знову беремо участь у боротьбі", - заявив Ваше.

Також було згадано, що колишній гонщик Ред Булл може повернутися на гоночну арену.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах