Технічний директор Ред Булл незадоволений поточними результатами команди
Технічний директор Ред Булл, П'єр Ваше, висловив своє незадоволення нинішніми успіхами команди.
У світлі гонки в Маямі, де Макс Ферстаппен посів п'яту позицію, а Ісак Аджар не зміг завершити гонку, Ваше стверджує, що ці результати не повністю відображають реальний стан команди. Він підкреслив, що Ред Булл постійно вдосконалює свій болід після кожного Гран-прі.
"Так, все відповідає нашим очікуванням. Справа в самому пакеті оновлень. Вирішення деяких проблем також призвело до покращення швидкості Макса Ферстаппена, чого ми, напевно, не очікували.
Потрібно ще почекати, у Монреалі ми зробимо лише невеликий крок уперед. Думаю, потім буде ще один крок – але не знаю, коли саме. Але, ймовірно, до етапу в Австрії ми зменшимо вагу боліда.
Це непросто. Я явно незадоволений результатами в Маямі. Думаю, вони не відображають наш темп. Але добре, що команда показала, що у машини є швидкість і що ми знову беремо участь у боротьбі", - заявив Ваше.
Також було згадано, що колишній гонщик Ред Булл може повернутися на гоночну арену.







