Переключиться на мобильную версию

Онлайн-конференция c олимпийской чемпионкой Ириной Мерлени

В гостях у СПОРТ bigmir)net была олимпийская чемпионка по вольной борьбе, многократная чемпионка мира и Европы Ирина Мерлени.

Она рассказала о развитии спорта (и в частности вольной борьбы) в Украине, а также поделилась своим рецептом здоровья и красоты.

Вопросы
39
Лучшие
По порядку
 • Яна
  13 Aug, 16:15
  6
  Я знаю, что вы любите петь. Как часто этим занимаетесь? Какая ваша любимая песня? И вы не хотели бы договориться с Кличко и исполнить гимн Украины перед одним из его боев? Мне кажется, было бы интересно, вы олимпийская чемпионка, он олимпийский чемпион
  Ирина Мерлени
  Доброго дня всім! Дякую за запитання, мені дуже приємно на них відповідати! Насправді, дуже цікаве запитання. Я думаю, що якщо б це залежало від мене, то я б із задоволенням заспівала Гімн. Тим паче, з таким видатним спортсменом, як Віталій Кличко.
 • Ирина
  17 Aug, 17:46
  4
  Пишут, что в ранние годы у вас был фиктивный брак с греком Мерлени. Расскажите об этой истории.
  Ирина Мерлени
  Насправді у мене не було фіктивного браку з Мерлені. Дійсно, коли я в 2002 році приїхала боротися та тренуватись до Греції, мені довелось змінити прізвище з Мельник на Марлені. З тих пір я не змінювала прізвище, воно мені подобається і я вже до нього звикла.
 • umka
  13 Aug, 12:47
  2
  Як вам вдається тримати себе у формі після завершення спортивної кар'єри
  Ирина Мерлени
  Я кожен день, після робочого дня приходжу додому - у мене дома є такий невеликий спортзал, там є борцовский килим, декілька спортивних тренажерів. Я кожен день заходжу туди, вмикаю музику і півтори години займаюсь на тренажерах, бігаю, віджимаюсь, підтягуюсь. Моє найулюбленіше заняття - бігати на біговій доріжці. Тому, якщо кожен хоче тримати себе в хорошій формі, потрібно ходити до басейну, до спортзалу, на стадіон - займатись спортом і любити спорт. Фітнес, аеробіка - що кому ближче.
 • Тамара
  13 Aug, 17:55
  2
  О наболевшем. Очень много сейчас спортсменов массово уезжают из Украины, меняют гражданство и завоевывают медали для других стран. Нам болельщикам, очень обидно с одной стороны, но с другой, их можно тоже понять - денег нет, баз нет, зарплаты смешные. Как, по вашему мнению, остановить этот процесс? И когда вы выступали, вам поступали такие предложения?
  Ирина Мерлени
  В наш час дійсно багато спортсменів і тренерів виїжджають за кордон, там виступають і тренують - у кожного з них на це є різні, свої причини. Спортивне життя дуже коротке (взагалі, життя дуже коротке), і кожен в ньому намагається скористатись шансом, який йому дарує Доля. Це особисте рішення кожного, особистий крок кожного. Наприклад, якщо дівчина-спортсменка полюбила хлопця, виходить заміж і їде виступає за Білорусь - це зрозуміла ситуація. Можна побажати лише щастя і успіхів. В нашій державі з деяких видів спорту дуже велика конкуренція, спортсмени дуже багато років тренуються, але не можуть потрапити на Чемпіонати Європи та світу - щоб цього уникнути спортсмени їдуть за кордон. Взагалі, бути патріотом - це дуже важке складне питання. Часто чуєш таку фразу, що Батьківщина там, де тебе люблять, поважають, сприймають. Багато спортсменів заради хороших зарплат та фінансування виїжджають за кордон. Свого часу у мене також була пропозиція виїхати і боротись за команду Греції - я поїхала, спробувала, знаєте, мені не сподобалось. Я повернулась до України, завоювала золоту медаль на перших Олімпійських іграх - і відтоді відчула себе патріоткою. І вже коли в інший раз мені надходили такі пропозиції виступати за іншу країну - я завжди відмовлялась. Тому це вже особисте питання спортсмена.
 • Николай
  21 Aug, 15:48
  1
  Добрый день! Скажите, как в эру интернета и ТВ, можно направить детей заниматься спортом. Ведь если раньше, придя домой со школы родители не пускали ребенка на улицу пока тот не сделает уроки, то сейчас не пускают за компьютер?
  Ирина Мерлени
  Дійсно є така проблема, як комп'ютер і телебачення. Взагалі, коли я професійно займалась спортом, у мене навіть не було часу дивитись телевізор або на доступ до Інтернету, тому що всі сили я віддавала саме спорту. На сьогодні, коли є багато стадіонів, спортивних майданчиків, секції, чомусь, якщо взяти нашу Хмельницьку область і порівняти з минулими часами, то дійсно мало діточок-спортсменів. Чотири роки тому у Сінгапур на Олімпійські ігри поїхало два спортсмена-юнака, а на сьогодні на Олімпійські ігри від Хмельницької області поїхав лише один спортсмен з міста Тернополя - це боксер Віктор Петров. Тому ми будемо прикладати багато зусиль, звертатись до батьків, щоб діти більше займались спортом. Також будемо розмовляти з тренерами, щоб вони прививали любов до спорту, зацікавлювали спортом. Я пам'ятаю, коли я починала займатись вільною боротьбою, у нас не було таких гарних умов, як сьогодні, але мій батько стимулював мене і мого брата. Наприклад, казав нам, що якщо ми сьогодні гарно потренуємось, він нам щось купить, сік або морозиво. І ми з братом змагались, хто краще потренується - у нас був стимул, у нас було бажання. Нам не хотілось дивитись телевізор, гратись на комп'ютері або гратись на вулиці, нам хотілося лише одного - йти у секцію, йти на килим, боротись і тренуватись.
 • Света
  21 Aug, 17:20
  1
  Ирина, расскажите пожалуйста, как Вы познакомились со своим мужем? Он не испугался вашего сурового вида спорта?
  Ирина Мерлени
  Зі своїм колишнім чоловіком ми познайомились на тренуваннях, він теж був борцем - тому він мене зовсім не боявся, ми з ним разом боролися, тренувалися і розуміли один одного.
 • Игорь
  13 Aug, 12:25
  1
  Здравствуйте, Ирина. Почему вы начали заниматься борьбой? Неужели вас мама не отговаривала от этого не совсем женского спорта?
  Ирина Мерлени
  Так, моя мати дійсно не хотіла, щоб я займалась боротьбою. Навіть, коли у мене вже були успіхи у вільній боротьбі, вже коли я привозила золоті медалі зі змагань за кордоном, батькам було мені шкода, дивитись на мене, на моє обличчя, коли у мене постійно були сінці і царапини. Напевно, мама хотіла, щоб я займалась танцями, але вона все одно змирилась, вона мене підтримувала і підтримує досі. А вільну боротьбу я дуже люблю і дуже щаслива, що займалась саме цим видом спорту. Хочу, щоб мої діти займались цим видом спорту, хочу його розвивати. Взагалі, хочу розвивати і підтримувати спорт в Україні, але вільна боротьба назавжди залишиться моєю найулюбленішою справою.
 • joker33
  13 Aug, 12:51
  1
  Недавно Наталья Годунко продала свою золотую медаль, чтобы помочь украинской армии. У вас таких идей не возникало?
  Ирина Мерлени
  Я вже сказала раніше, що я теж виставлю свій кубок на аукціон. Кошти, які будуть виручені з продажу, дійсно підуть на підтримку наших військовослужбовців.
 • ангел
  20 Aug, 14:23
  1
  полностью ли ты счастлива?
  Ирина Мерлени
  Ну, в такий момент я не можу сказати, що я повністю щаслива. В зв'язку з тими подіями, які зараз відбуваються в країні, я думаю, кожна людина зараз не може бути повністю щасливою. Напевно, повністю щасливою я себе відчую, коли ми переможемо в цій війні і в нашій державі буде спокій і мир.
 • Мар'яна
  20 Aug, 16:08
  1
  Якби у вас була можливість обміняти звання олімпійської чемпионки на здійснення будь-якого навіть найфантастичнішого бажання, ви б скористалися нею? І яке б це було бажання?
  Ирина Мерлени
  Ви знаєте, я настільки горда, пишаюсь і щаслива тим, що маю звання олімпійської чемпіонки. Я дуже довго йшла до цього звання, дуже багато сил, багато років потужної праці саме, щоб завоювати це звання. Тому я б ні на що не хотіла його проміняти. І навіть не хотіла б, щоб такий момент настав в житті. Але на сьогодні, мушу зізнатись, найголовніше для мене - щоб був мир в нашій державі, щоб не гинули люди, щоб всі були живі, здорові та щасливі.
 • Гад
  21 Aug, 14:57
  1
  Добрый день Ирина, я Ваш давний поклонник! Стесняюсь спросить...Весь покраснел даже... Можно, чтобы Вы-прекрасная и сильная, побороли меня наедине? Спортивных званий и валюты не имею...
  Ирина Мерлени
  Моя спортивна кар'єра вже офіційно закінчилась два роки тому. А всім охочим, бажаючим зі мною поборотися, моя пропозиція до всіх, у кого є таке бажання - ми дійсно можемо це організувати, влаштувати майстер-клас, де кожному з бажаючих я продемонструю декілька прийомів, борцовських навичок. Мене часто запрошують на ТБ, я навіть на операторах показую деякі прийоми - так що я із задоволенням!
 • Apperot
  21 Aug, 15:10
  1
  Здравствуйте! У меня один вопрос от патриотически настроенных граждан,- почему вы боретесь на олимпиадах и не боретесь с сепаратистами? Почему бы вам не провести пару показательных схваток где-нибудь в окопе или штабе ДНР?Пусть корчатся от боли враги Украины! Вам даже оружие давать не надо,- оно, к слову сказать, и так в большей своей массе негодное...Восстановим мир "вручную"!
  Ирина Мерлени
  Хочу сказати, що хоча я і спортсменка, і займалась таким видом спорту, але я проводжу лише показові виступи - даю майстер-класи для діточок в школах, в різних секціях, на турнірах та змаганнях, і дійсно показую показові виступи. А щодо подій, які відбуваються сьогодні в державі, нам потрібно зараз кинути всі зусилля і зробити все, щоб був мир в нашій державі. Всіма силами і можливостями підтримати наших військових, які зараз знаходяться в зоні АТО. Я знаю, що багато спортсменів вже виставили свої медалі, спортивні пояси, тенісні ракетки, боксерські перчатки, спортивні нагороди на продаж для того, щоб перечислити кошти нашим військовим. Я теж буду виставляти на продаж свій кубок з міжнародних змагань, де я посіла перше місце, щоб ці кошти пішли на підтримку наших військових.
 • Арсен
  21 Aug, 16:59
  1
  Добрый день. Нет ли у вас желания организовать турнир по вольной борьбе имени Ирины Мерлени. Даже среди деток?
  Ирина Мерлени
  Так, такий турнір ми вже проводили в 2006 році в м. Києві. Сподіваюсь, що в наступному році, так як я вже працюю на посаді начальника Управління молоді та спорту Хмельницької адміністрації і керую спортом в області, розвиваю спорт, я думаю, нам все ж таки вдасться провести турнір на призи олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені. І в минулому, і в позаминулому році мені теж хотілось провести такий турнір, але у нас вийшли накладки в датах, дуже багато відбувалось турнірів і змагань, ми навіть декілька разів переносили ці змагання. Вже на наступний рік, сподіваюсь, нам їх вдасться провести.
 • Ирина
  21 Aug, 17:01
  1
  Здравствуйте, Ирина! Спасибо вам за ваши достижения в спорте, за победы, ваша победа в Афинах до сих пор перед глазами. Скажите, тогда вы напрыгнули на судью в порыве радости, он вам потом ничего не высказал?:)))
  Ирина Мерлени
  Коли я завоювала золоту нагороду в Афінах - у мене було настільки багато радості, стільки емоцій. Я навіть сама від себе не очікувала - від радості я дійсно настрибнула на суддю. В той момент я була настільки щаслива - я готова була розцілувати весь світ, мені здавалось, що я найщасливіша людина і спортсменка на світі. Декілька разів я зустрічалась з цим рефері, він завжди зі мною вітається, з посмішкою зустрічає мене, напевно, дійсно пам'ятає той момент.
 • Юрий
  13 Aug, 12:28
  0
  Здравствуйте Ирина! Собственно у меня вопрос простой. Вы перешли из спорта на административную должность. Какие проблемы спорта Вы собираетесь решать в первую очередь и каким образом будете привлекать ресурсы для их решения. Спасибо!
  Ирина Мерлени
  На сьогоднішній день для мене вже більше ясна і чіткіша картина щодо проблем наших спортсменів в спорті. Хочу сказати, що насправді я б не сказала, що в спорті є глобальні проблеми на сьогодні. Потрібно, напевно, підходити до окремих видів спорту, підіймати і розглядати їх - це вже інше питання. Я можу більше розповісти про нашу область, які проблеми в нашій області зі спортом: нам потрібно відновлювати наші волейбольні команди, розвивати і створювати сильну футбольну команду - ми цим вже і займаємось. Ми вже приділяємо більше уваги і фінансування саме цим видам спорту. Ми переглядаємо їх календарний план, переглядаємо їх змагання. Взагалі, я вважаю, що до розвитку спорту в Україні потрібно підходити до кожного виду спорту окремо, щоб ознайомитись з проблемами, зробити висновки з попередніх років, зробити аналіз, подивитись, які були результати на той момент і на сьогодні, порівняти їх і тоді вже привносити щось нове, своє бачення. Я думаю, що поступово і поступово ми будемо розвивати спорт, підходити до нього розумно. Також має бути справедливіший розподіл коштів. Ті види спорту, які показують кращий результат, - їм потрібно більше виділяти коштів. Все потрібно аналізувати, вивчати і до кожного питання, до кожного виду спорту підходити індивідуально. Тоді загалом картина в нашій державі зі спортом буде видніша і чіткіша, набагато краща і перспективніша, це на мою думку. Попереду ще будуть нові реформи, вони вже створюються, вже запропонована Програма розвитку спорту. Я знаю, що до неї є багато питань, але вона ще в процесі розвитку, ще багато питань буде розглядатись, до багатьох питань буде приділятись особлива увага. Я думаю, що все допрацюється і всі проблеми будуть вирішені позитивно. Дякую всім за запитання, дуже приємно було спілкуватись! До побачення!
 • Димка
  13 Aug, 13:47
  0
  Добрий день Ирина.Вопрос.Как вы смотрите на розвитие женской борьбы в дальнейшем?.И второй вопрос.Как вы смотрите на розвитие детской борьбе?говорят что в Донецке и Луганске да и в облостях есть школы и спортивные залы почти все розбомбленны,будете ли вы занимаца етим вопросом по востоновлению етих завидений?спасибо за ответ...
  Ирина Мерлени
  У нас розвивається жіноча боротьба найбільш у Львівській області. Також у нас в Хмельницькій області є молоді дівчатка, дуже перспективні. У нас є така спортсменка - Алла Черкасова Нещодавно вона стала чемпіонкою України в олімпійській категорії серед жінок - це надія всієї України, що вона завоює ліцензію і поїде на Олімпійські ігри до Ріо-де-Жанейро. Щодо розгромлених спортивних залів та секцій в Донецьку та Луганську - у нас там теж є дуже багато спортсменів, дівчат, які займались боротьбою, ми будемо їх підтримувати, будемо їм допомагати. Вже по припиненню воєнних дій, які відбуваються в нашій державі, все, що в наших силах - все буде відбудовуватись, ремонтуватись і підніматись. А поки що, я знаю, що багато моїх друзів і знайомих переїжджають саме на Західну Україну, де у нас тимчасово живуть, тренуються, навчаються. Ми їх всіх підтримуємо - багато моїх знайомих їх підтримують і допомагають.
 • Орися
  13 Aug, 16:21
  0
  Скажіть, будь ласка, на що ви витратили свої призові за олімпійське золото? І чи хотіли б ви, щоб ваші діти займались професійним спортом? Якщо так, то яким. Дякую
  Ирина Мерлени
  Свої призові за олімпійське золото, це не для кого не секрет, я витратила на придбання власного будинку. А щодо моїх дітей - так, я про це мрію, дуже хочу, щоб і вони цього хотіли, щоб у них також були успіхи.
 • Artem77
  13 Aug, 16:46
  0
  Вы когда-нибудь применяли свои борцовские навыки в жизни? И еще интересно, ваш муж не боится с вами спорить? :))) Удачи вам
  Ирина Мерлени
  Я ніколи не використовувала свої борцовські навички в житті, і нікому б не радила. Я завжди кажу: якщо ви сильний спортсмен, сильна людина - ніколи не використовуйте свої навики на простих мирних жителях. Йдіть до секції, де найсильніші, де професіонали, і там доводьте, що ви найсильніші - ставайте чемпіонами України, Європи, світу, Олімпіади.
 • Славик
  17 Aug, 17:42
  0
  Нет желания в очередной раз вернуться в спорт?
  Ирина Мерлени
  Я дійсно сумую за тим часом, який проводила в спорті. Можливо, мені зараз досі трішечки не вистачає тих змагань та емоцій, але я не шкодую і не хотіла б більше повертатись в професійний спорт. Спортом я займаюсь зараз лише заради задоволення.
 • lera
  17 Aug, 17:47
  0
  Насколько было тяжело действующей спортсменке заниматься воспитанием своих детей?
  Ирина Мерлени
  Було дуже важко займатись вихованням своїх діточок, я дуже часто сумувала за ними, спілкувалась з ними по телефону. Мама навіть інколи привозила Артурчика і Адамчика на збори, щоб я могла з ними побачитись. Артур взагалі проводжав мене до Пекіну і зустрічав мене з бронзовою нагородою. Я завжди дуже сумувала за ними, дійсно, було дуже мало часу. Але зараз я більше часу приділяю своїм діточкам. Два роки після закінчення своєї спортивної кар'єри я вже приділяла час лише діточкам - водила Адамчика до садочка, Артурчика водила до школи, забирала їх, відвозила до секції гімнастики, а також брала з собою на тренування. Зараз вже я маю більше змоги і більше займаюсь своїми діточками.
 • Арсен
  20 Aug, 11:12
  0
  Ірино, назвіть три найголовніші досягнення в своєму житті, якими ви справді пишаєтесь?
  Ирина Мерлени
  Перше, це те, що я здобула золоту нагороду на Олімпійських іграх. Я про це вже говорила неодноразово. Ще те, що я народила своїх діточок - це найбільша радість в моєму житті. А третя річ ще в процесі - я б дуже хотіла бути корисною нашій державі, зробити щось корисне для спорту, для наших спортсменів. Над цим ще треба багато-багато працювати.
 • Мария
  20 Aug, 11:14
  0
  Вы празднуете День независимости? Если да, то как. Можете вспомнить самый яркий День независимости в вашей жизни. Как собираетесь отмечать этот праздник в этом году?
  Ирина Мерлени
  Я знаю, що в цьому році буде 23-річниця з Дня незалежності нашої держави, з чим хочу і привітати всіх нас! І побажати, щоб хоча б на цей день припинились військові дії, не було жертв. В цей день всі спортсмени, діячі культури, освіти, науки, політики будуть вшановувати наших героїв, приносити квіти до пам'ятників, буде підійматись наш державний прапор - ось так будемо святкувати.
 • Марк
  20 Aug, 11:16
  0
  Если бы вы не стали спортсменкой, то в чем бы себя реализовали? Как вы считаете, почему спортсмены так часто идут в политику
  Ирина Мерлени
  Якщо б я не займалась боротьбою, то, напевно, я б спробувала стати співачкою. Тому що я п'ять років займалась в музичній школі на відділенні скрипки і фортепіано, дуже люблю співати. І зараз мене часто запрошують заспівати - і я співаю. А щодо політики: спортсмени - це принаймні ті люди, які чогось досягли в житті, показали себе, люди, які жертвували своїм часом і здоров'ям, щоб прославити країну, щоб здобути медалі. Я думаю, що це не найгірший вибір, якщо спортсмени будуть йти у політику, наводити порядок в країні, розвивати і піднімати нашу державу, економіку, спорт, допомагати державі.
 • Дмитрий
  20 Aug, 12:15
  0
  Как вы относитесь к биофасфину и Нетону , употребляете ли вы эти препараты ???
  Ирина Мерлени
  Я не вживаю цих препаратів. Я вважаю, кожному спортсмену потрібно радитись з лікарями і тренерами, щодо вживання тих чи інших препаратів. Я проти вживання заборонених препаратів.
 • Макс
  20 Aug, 15:58
  0
  Как вы считаете, стоит ли нашим спортсменам ездить на соревнования Россию в нынешней ситуации, когда фактически Россия ведет с нами войну?
  Ирина Мерлени
  Взагалі, Олімпійські ігри були створені бароном П'єром де Кубертеном саме для того, щоб припинились війни в світі, щоб був мир. На час, коли проводились Олімпійські ігри, всі війни в світі припинялись. Саме спортсмени несли мир, добро, свято і той позитив, який має бути. Тому приймати участь в різних чемпіонатах - це особисте рішення кожного спортсмена. Ми все ж таки за спорт, за те, щоб все ж таки їздили наші спортсмени, здобували медалі і прославляли нашу державу.
 • Марта
  20 Aug, 16:00
  0
  Розкажіть, будь ласка, як зараз проходить ваш день? Що вам дало і як вас змінило звання олімпійської чемпіонки?
  Ирина Мерлени
  Звання олімпійської чемпіонки надало мені авторитету, популярності - часто просять, щоб я поділилась своєю думкою, підтримувала спортсменів, поділилась своїм досвідом. Також у мене часто просять автограф, запрошують на різні заходи. Мені дуже приємно, що у мене є таке звання, напевно, свої амбіції в спорті я цим званням задовольнила.
 • Аня
  20 Aug, 16:01
  0
  Чому зараз ми вас менше бачимо на телебаченні? Ви продовжуєте танцювати?
  Ирина Мерлени
  На жаль, після проекту "Танцюю для тебе" я не продовжувала займатись танцями. Але моя мама була настільки в захваті від цього проекту, що вона записалась на східні танці - вона зараз займається кожен день, займається для себе і їй це дуже подобається. На ТБ мене дуже часто запрошують, але зараз я більше часу проводжу саме в Хмельницькому, тому маю менше можливостей приймати участь в різних ТБ-проектах і шоу.
 • Олег
  20 Aug, 16:04
  0
  Когда вы выступали, у вас возникало желание бросить спорт? Вы согласны с тем, что профессиональный спорт часто не лечит, а калечит?
  Ирина Мерлени
  Так, професійний спорт - дуже травматичний. Є багато травм, яких іноді навіть неможливо уникнути, дуже великі фізичні і психологічні навантаження. Дуже часто після змагань спортсменам потрібно поїхати кудись на відпочинок, на море, на природу, до санаторію, щоб відновити фізичний і психічний стан. Професійний спорт вимагає багато зусиль і жертв, на здоров'я це не завжди позитивно впливає. Інша справа фізкультура - я раджу всім займатись фізкультурою для того, щоб підтримувати свій фізичний стан і гарний настрій. Просто плавати, бігати, фітнес, аеробіка, гімнастика - в своє задоволення. В здоровому тілі - здоровий дух.
 • Іванна
  20 Aug, 16:05
  0
  Який ваш улюблений вид спорту, окрім боротьби, і чому?
  Ирина Мерлени
  Мені ще дуже подобається плавання - вважаю це універсальним і найменш травматичним видом спорту. Радила б всім діточкам і батькам, щоб всі ходили займатись плаванням. Це будує рівну осанку, дихання виробляється і батьки будуть спокійні, якщо дитина навчиться плавати, буде гарно триматись на воді. Це навіть для безпеки корисно.
 • Даша
  20 Aug, 16:10
  0
  Ирина, сколько времени в день, неделю месяц вы уделяете своему внешнему виде? Поделитесь своим рецептом красоты
  Ирина Мерлени
  Я кожен день працюю над своїм зовнішнім видом, над своєю спортивною формою. Тому що як жінці мені завжди хочеться гарно виглядати, бути молодою і здоровою. Я веду здоровий спосіб життя, я не палю, не вживаю алкоголь, тренуюсь, балансую своє харчування, намагаюсь вживати якомога менше здобних виробів, вживаю багато овочів і фруктів, після 18.00 намагаюсь взагалі не їсти (або випити склянку води або чашку чаю).
 • Тарас
  20 Aug, 16:12
  0
  Наскільки катастрофічна ситуація зараз в українському спорті? Що, на вашу думку, потрібно зробити для того, щоб успішні і перспективні спортсмени не тікали в інші країни?
  Ирина Мерлени
  На мою думку, вже на сьогодні багато зроблено для того, щоб спорт розвивався і був успішним, щоб спортсмени отримували хороші зарплати, стипендії, преміальні. Особисто я вдячна Україні, взагалі не маю ніяких зауважень або образ, як мене вшановували після чемпіонатів. Мені дарували квартири, машини, були преміальні - я дуже задоволена. Можливо, дійсно, десь за кордоном інші держави дають більші гроші. Але я задоволена тим, як мене винагороджувала, я пишаюсь тим, що виступала за Україну. Інше питання, що на сьогодні важко підтримувати спортсменів, тому що склалась така політична ситуація. Крим зараз тимчасово належить Росії, тому зараз виникає багато проблем саме у тих спортсменів, які живуть в Криму, - звісно, це прикро. Хтось переїжджає, хтось змушений змиритися і виступає в тих умовах, вже за іншу державу. Але я, як чиновник, і багато чиновників в Україні, - ми є патріотами. Ми намагаємось підтримувати всіх спортсменів. Наприклад, є Людмила Оляновська з нашої області, яка зараз посіла друге місце на Чемпіонаті Європи серед жінок в Швейцарії. Ось вона привезла цю срібну нагороду - ми одразу запросили ТБ, щоб висвітлити цю радість, це досягнення. Наше управління підтримує стипендіями, фінансами. Як чиновник, я патріотка - я підтримую, роблю все, тому що сама була спортсменкою, я знаю, які є проблеми. Я намагаюсь вирішувати ці проблеми, робити все, щоб у них були гарні умови, щоб спортсменам навіть на думку не спадало переїжджати до іншої країни.
 • Яся
  20 Aug, 16:13
  0
  Кто в вашей семье главный - вы или муж? Какой самый запоминающийся подарок вы получали в своей жизни? и от кого
  Ирина Мерлени
  В мене було дуже багато подарунків в моєму житті, всі вони для мене особливо важливі. Кожен з них - для мене дійсно якась пам'ятка. Але найкращий і найбільший подарунок для мене - це посмішка, гарне ставлення людей, які мене оточують.
 • Наталка-полтавка
  20 Aug, 16:15
  0
  У вас есть кумиры в спорте, политике, шоу-бизнесе? На кого вы хотели быть похожей в детстве?
  Ирина Мерлени
  У мене дуже багато кумирів - і в спорті, і в шоу-бізнесі. Мені подобаються Мадонна і Дженніфер Лопес. В спорті свого часу кумиром для мене був Сергій Бубка, також Валентин Йорданов, Сакамото Хітомі, брати Кличко, багато видатних спортсменів. Мене багато разів надихала і підтримувала перед змаганнями Яна Клочкова. Якщо брати політику, на сьогоднішній день мені імпонує Хілларі Клінтон - я вважаю її дуже сильною, розумною, діловою жінкою-політиком.
 • Александр
  21 Aug, 15:25
  0
  Добрый день, Ирина. Расскажите пожалуйста, как проходит обычный день такой необыкновенной чемпионки?
  Ирина Мерлени
  Я прокидаюсь о 8 годині ранку, водні процедури, сніданок, одягаюсь і йду на роботу. Працюю до 13.00, потім обідня перерва, потім до 18.30-19.00 я на робочому місці. Ввечері приходжу додому - перше, що я роблю, обнімаю своїх діточок. Ми всі разом одягаємо спортивні речі і йдемо до спортзалу - тренуємось по півтори години. Ось так і проходить звичайний мій день.
 • Ирина
  21 Aug, 15:33
  0
  Здравствуйте. А какими видами спорта занимаются Ваши дети? Отдадите их на борьбу?
  Ирина Мерлени
  Мій старший син Артурчик, якому 7,5 років - він займається спортивною гімнастикою. Сподіваюсь, що з першого вересня запишу свого молодшого сина Адамчика, якому 3 роки, до басейну. В нашому місті є такий невеликий басейн для малесеньких діточок, він називається "лягушатник". Я б хотіла водити його до басейну тричі на тиждень, щоб він плавав, тим більше, я бачу, що йому дуже подобається плавати. А в майбутньому, дійсно, сподіваюсь, що вони будуть займатись саме вільною боротьбою. І теж мрію про те, щоб вони були чемпіонами саме з вільної боротьби.
 • Петр
  21 Aug, 16:40
  0
  Будете ли Вы отмечать юбилей своей победы на Олимпиаде? Есть ли у Вас вообще какая-то традиция, связанная с этой победой? Или Вы просто вспоминаете как это было?
  Ирина Мерлени
  Я знаю, що сьогодні 22 серпня - рівно 10 років з того моменту, коли я розпочала боротись на Олімпійських іграх в Греції. А завтра, 23 серпня - буде рівно 10 років, як я стала олімпійською чемпіонкою. Думаю, що якось особливо святкувати не буду, але мені завжди приємно згадувати ці моменти.
 • Юля
  21 Aug, 17:04
  0
  Скажите Ирина, вот мне интересно, у нас в стране не забывают свои героев, бывших спортсменов-чемпионов чиновники? Вот вас часто приглашают на какие-то встречи бывших спортсменов или может вы сами собираетесь?
  Ирина Мерлени
  Так, я дуже вдячна, що мене часто запрошують і на ТБ, і на різні спортивні заходи, молодіжні заходи, на соціальні проекти. Я завжди, якщо маю можливість, ділюся своєю думкою, висловлюю своє бачення. Мені дуже приємно бути корисною.
 • Оля
  21 Aug, 17:06
  0
  Насколько я помню, вы после Олимпиады в лондоне завершали карьеру, чтобы родить третьего ребенка. Простите за нескромные вопрос, вы в декрет пока не собираетесь?
  Ирина Мерлени
  Поки що я кожного дня ходжу на роботу, розвиваю і підтримую спорт в Хмельницькій області. У нас вже є нові чемпіони, призери з легкої атлетики, з авіамодельного спорту. Також ми очікуємо на нові медалі наших кікбоксерів, вони поїдуть на Чемпіонат світу серед молоді, який відбудеться в Італії 12 вересня - ми теж очікуємо на нагороди. Готуємось до Дня фізичної культури і спорту, а також до свята Олімпійського дня.
 • Тарас
  21 Aug, 17:28
  0
  Добрый день, Ирина. Скоро у нас в стране могут пройти очередные выборы в Верховную Раду. За какую бы партию вы никогда бы не согласились агитировать? И еще один вопрос - чем вы занимались во времена Майдана?
  Ирина Мерлени
  Під час Майдану я, всі мої знайомі, друзі, моя родина - ми дійсно душею і серцем вболівали за правду, за те, щоб наш народ переміг, за справедливість. На той час я перебувала в Хмельницькому, в телефонному режимі я теж підтримувала і виступала на нашому Майдані з підтримкою наших студентів, з підтримкою всіх тих людей, які боролись за те, щоб Майдан переміг, щоб була справедливість, щоб всі ми мали можливість вільно жити, розвиватись і навчатись у вільній незалежній європейській державі.
Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
дайте_сказать    22.08.2014, 12:43
Оценка:  +2
дайте_сказать
Крепкий бабец !
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь